Crash Bandicoot 4: It’s About Time zostało częściowo zapowiedziane, a raczej wyciekła okładka produkcji. Wprawdzie o nowej przygodzie Crasha mówiło się już od dawna, to dalej nie dostaliśmy żadnych konkretów. Mniej więcej, bo w sieci pojawiła się wspomniana okładka, a najprawdopodobniej już w najbliższy poniedziałek zostanie zaprezentowany pierwszy zwiastun produkcji.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time

Crash Bandicoot 4: It’s About Time
Fot. Crash Bandicoot 4: It’s About Time

Długo przyszło nam czekać na jakiekolwiek informacje odnośnie nowego Crasha. Wprawdzie ostatnio nastała moda na wszelkiego rodzaju remastery i Crash także się takowego doczekał, ale to nie to samo, co nowa produkcja. Zdjęcie okładki Crash Bandicoot 4: It’s About Time zostało udostępnione przez tajwańską korporację, która zajmuje się ocenianiem, jakie ograniczenia wiekowe narzucać produkcjom. Dzięki nim wiemy także, że za produkcje odpowiedzialne jest studio Toys for Bob, które przygotowało m.in. Spyro Reignited Trilogy.

Sama okładka Crash Bandicoot 4: It’s About Time zdradza także pewne szczegóły odnośnie… wstecznej kompatybilności. Przynajmniej jeżeli chodzi o konsole Microsoftu. Widać na niej bowiem napis Xbox One oraz Xbox Series X. Może to oznaczać, że Microsoft faktycznie pozwoli na ogrywanie produkcji z obecnej generacji bez żadnych problemów na kolejnej. Wprawdzie zapowiadano to już wcześniej, ale nigdy nie wiadomo, dopóki sprzęt nie pojawi się na rynku. Na pudełku z wersją na PlayStation 4 informacji o PlayStation 5 nie uświadczymy.

Zobacz też: Jak wyłączyć czat RCS w telefonie z wykorzystaniem formularza?

Trudno oceniać, czy nowy Crash sprosta wymaganiom graczy, którzy od lat czekają na nową wersję produkcji. Przed studiem developerskim ciężkie zadanie, ale zważywszy na to, że remaster sprzedawał się rewelacyjnie, nie muszą raczej martwić się o to, ile osób zainteresuje się ich produkcją. Teraz trzeba tylko czekać na zwiastun oraz datę premiery. Ta najprawdopodobniej obędzie się jakoś jesienią, a przynajmniej tego możemy sobie życzyć. Widać, że obecna generacja konsol ma jeszcze kilka asów w rękawie.

Źródło: Gematsu

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.