Znamy już kolejne tytuły, które zostaną udostępnione w ramach cotygodniowej promocji w Epic Games Store. Może nie są to głośne produkcje, ale nie powinniśmy narzekać. Po pierwsze są za darmo. Po drugie – to całkiem ciekawe gry, mimo iż być może kompletnie wam nieznane. Obecnie można jeszcze zgarnąć ARK: Survival Evolved, ale skoro już wiemy, co będzie można bezpłatnie pobrać za kilka dni, to rzućmy okiem na krótkie opisy.

Pathway i The Escapists 2 udostępnione zostaną za darmo tradycyjnie w czwartek

Pathway pojawił się na rynku lekko ponad rok temu. To mieszanka RPG oraz strategii taktycznej w ciekawie przygotowanej oprawie pixel art. Gracz dowodzi zespołem, który może się swobodnie poruszać po dostępnej mapie. Może sandbox to zbyt duże słowo, lecz tym właśnie próbuje być Pathway. Drugim udostępnionym za darmo tytułem jest Escapists 2. Pierwsza część gry była udostępniona bezpłatnie w Epic Games Store kilka miesięcy temu. Dwójka to typowa kontynuacja. Jeżeli komuś podobała się część pierwsza, to druga miło go zaskoczy. Akcja gry ponownie rozgrywa się w więzieniu. Jednak tym razem jest o wiele ciekawiej. Pojawiło się znacznie więcej aktywności, których możemy się podejmować. Można powiedzieć, że odsiadka stała się przez to mniej nudna a planowanie ucieczki znacznie ciekawsze.

Zobacz także: Wiedźmin 3 za darmo na GOG – o ile masz wersję na PS 4, Xbox One lub PC

Pathway oraz The Escapists 2 za darmo dodać do swojej biblioteki już w ten czwartek, 18 czerwca. Gry zostaną przypisane do waszego konta, więc nawet jeżeli nie macie obecnie czasu na sprawdzenie tych tytułów, to mimo wszystko skorzystajcie z okazji. Będą cierpliwie na was czekały i pobierzecie je w dogodnym dla was momencie. Warto zaznaczyć, że obie produkcje posiadają bardzo niskie wymagania sprzętowe, więc powinny działać płynnie nawet na kilkuletnich laptopach.

Źródło: Epic Games Store, PC Gamer, GameSpot, Team 17

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Stec

Śledzi rynek smartfonów, komputerów oraz gier na wszystkie platformy. Mniej lub więcej, ale zawsze o czymś pisał. Jeżeli nie o grach, to o smartfonach. Wylewał także siódme poty na forach poświęconych konsolom w Polsce. Jego pierwszym Androidem w kieszeni był Cupcake i od tamtej pory jedynie raz romansował z iOS.