Hitman Absolution za darmo to kolejna niespodzianka od IO Interactive, które na wczorajszym pokazie Sony zaprezentowało kolejną odsłonę swojej serii. Teraz gracze mają szansę przypomnieć sobie, co działo się dobrych we wcześniejszej odsłonie. Warto się jednak pośpieszyć, bo oferta na darmową produkcję kończy się wraz z weekendem. Tym razem, żeby skorzystać z promocji, trzeba mieć dostęp do platformy GOG.

Hitman Absolution za darmo

Hitman Absolution za darmo
Fot. Hitman Absolution

Hitman Absolution za darmo na GOG to miła niespodzianka, choć akurat ta odsłona serii, raczej nie zdobyła serc fanów łysego zabójcy. Tytuł pojawił się na rynku w 2012 roku i jego odbiór był mocno mieszany. IO Interactive zdecydowało się odejść miejscami od tego, co definiowało Hitmana, a w zamian postawiło na historię, która mogła rozczarować. Nie da się jednak odmówić grze tego, że wciąga i mimo wszystko, jest po prostu dobrze zrobioną produkcją. Fabuła może nie wszystkim się podobać, ale tutaj nie tylko ona jest ważna.

Hirman Absolution był piątą odsłoną serii, a główny bohater musiał tutaj walczyć z samą Agencją. Dużą rolę odgrywała także Diana Burnwood, którą gracze mogli kojarzyć z poprzednich części gry. Trzeba też przyznać, że całość nabrała o wiele bardziej filmowego charakteru, niż wcześniejsze produkcje. Jeżeli ktoś nie grał jeszcze w ten tytuł, to teraz ma świetną okazję, żeby nadrobić. Promocja na GOG potrwa jeszcze do końca weekendu, ale gra zostanie w katalogu na zawsze. Jako że jest to już odrobinę starsza produkcja, jej wymagania nie są ogromne.

Zobacz też: Gry na Androida w klimacie cyberpunk

Żeby Hitman działał prawidłowo, potrzeba procesora Intel Core i7/AMD Athlon II X4, karty graficznej NVIDIA GeForce GTX 260/ATI Radeon HD 5770 i 4 GB RAM. Do tego system Windows 7 lub oczywiście wyższy. Produkcję można pobierać ze strony GOG i warto to zrobić, by poznać ją samemu.

Źródło: GOG / IO Interactive

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.