Tryb Duos, czyli pozwalający na rozgrywkę w dwie osoby, pojawił się w Call of Duty: Warzone jeszcze w kwietniu. Wtedy jednak ograniczał się on do Grabieży. Teraz za to jest możliwość grania w dwie osoby w trybie Battle Royale, co będzie wymagało od graczy zmiany strategii, jeżeli będą chcieli przeżyć. Czy tego typu nowości spodoba się użytkownikom?

Tryb Duos w Warzone

Tryb Duos w Warzone
Fot. Call of Duty: Warzone

Składy dwuosobowe, czyli tryb Duos, jest kolejną nowością w grze od Infinity Ward. Nowy tryb był wyczekiwany przez graczy, bo do tej pory toczenie potyczek dwójkami, nie było możliwe w Battle Royale. Firma tłumaczyła jego brak problemami technicznymi, ale to nie trwały one zbyt długo. Czy nowy tryb oznacza, że wejście do gry nie będzie możliwe dla zespołów trzy i czteroosobowych? Okazuje się, że nie, więc gracze tym bardziej będą musieli przyłożyć się do wymyślenia nowej strategii, jeżeli chcą pozostać tymi ostatnimi na planszy.

Tryb Dous w Warzone pozwala na wejście do gry ze znajomym lub zupełnie obcą osobą. Decyzja zależy od samego gracza, ale może mieć ogromny wpływ na zwycięstwo. W końcu o wiele lepiej powinno walczyć się z kimś, kogo zachowania da się przewidzieć i da się wspólnie opracować strategię. Wejście do gry z obcą osobą może spowodować, że dość szybko któryś z graczy wyląduje w Gułagu, gdzie czeka go potyczka 1v1. W trybie Battle Royale zwycięża ta drużyna, która zostaje ostatnia na placu boju. Nawet jeżeli jest to tylko jeden z graczy, a nie cały duet.

Zobacz też: Borderlands za darmo w Epic Games Store

Jak dobrze widać, Infinity Ward cały czas rozwija Warzone, choć to prawdopodobnie ostatnia aktualizacja w trwającym obecnie sezonie. Umożliwienie grania w parach może wnieść całkiem sporo zmian, a szczególnie kiedy ktoś zdecyduje się na dobranie partnera losowo. Stworzenie Warzone, jako darmowego dodatku do serii Call of Duty, było strzałem w dziesiątkę. Gra cały czas jest wyjątkowo popularna i nic nie zapowiada tego, żeby cokolwiek miało się w tej kwestii zmienić.

Źródło: Warzone blog

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.