Wygląda na to, że czwarta część przygód Serious Sama w końcu pojawi się na rynku. Po hucznej zapowiedzi w 2018 roku fani spodziewali się, że gra trafi w ich ręce w ciągu kilku miesięcy. Tak się jednak nie stało. Czekanie jednak dobiega końca. Wygląda na to, że premiera zbliża się wielkimi krokami. Posiadacze pecetów na pewno będą mogli cieszyć się Serious Sam 4: Planet Badass a co z osobami, które zamiast pecetów wolą konsole?

W dniu premiery Serious Sam 4 niestety nie trafi na wszystkie platformy

Tylko posiadacze komputerów PC oraz osoby korzystające z platformy Google Stadia będą mogli zagrać w Serious Sam 4: Planet Badass. Producent nie zdecydował się na wydanie tego tytułu na PlayStation 4, Xboxa One czy Nintendo Switch. Jednak niewykluczone, że kiedyś to się zmieni. Dotychczasowe materiały prezentujące grę napawały optymizmem. Te, które właśnie udostępniono, tylko utwierdzają w przekonaniu, że zapowiada się naprawdę świetny powrót serii. Jeżeli ktoś polubił dość oryginalny styl poprzednich części, to czwórka nie powinna go rozczarować. O ile oprawa graficzna nie robi dużego wrażenia, to samo pojawienie się słynnego bohatera i ogromnej liczby przeciwników do wykończenia powinno wystarczyć, aby wierni fani wyciągnęli pieniądze z portfela. Pozostaje mieć nadzieję, że twórcy naprawdę przyłożyli się do Serious Sam 4: Planet Badass.

Zobacz także: Remaster Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 zapowiada się świetnie

Serious Sam 4: Planet Badass trafi do sprzedaży prawdopodobnie już w sierpniu. Miejmy nadzieję, że to już ostateczna data premiery. W chwili obecnej można już składać zamówienia na platformie Steam. Cena na szczęście nie jest zbyt wysoka. Wynosi 142,99 zł. Jednak aby dowiedzieć się, czy gra jest warta swojej ceny, będziemy musieli poczekać do pierwszych recenzji. Średnia ocen pierwszej części serii Serious Sam w serwisie Metacritic wynosi 87/100. Oby czwórka także uzyskała tak dobre wyniki.

Źródło: Steam, DevolverDigital, VG247

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Stec

Śledzi rynek smartfonów, komputerów oraz gier na wszystkie platformy. Mniej lub więcej, ale zawsze o czymś pisał. Jeżeli nie o grach, to o smartfonach. Wylewał także siódme poty na forach poświęconych konsolom w Polsce. Jego pierwszym Androidem w kieszeni był Cupcake i od tamtej pory jedynie raz romansował z iOS.