Mafia Trilogy już dostępna

Mafia Trilogy jest już dostępna – prawie, bo na „jedynkę” poczekamy

Gry

Mafia Trilogy to dość niespodziewana niespodzianka od 2K Games, które chyba dość mocno przygotowuje się do wypuszczenia czwartej odsłony. Pierwsze dwie części zaskarbiły sobie uznanie fanów na całym świecie, ale część trzecia niestety nie spotkała się już z tak dobrym przyjęciem. Teraz pojawi się okazja do tego, by poznać każdą z gier w nowej odsłonie. Szkoda tylko, że nie wszystkie jednocześnie.

Mafia Trilogy

Mafia Trilogy, jak sama nazwa wskazuje, zawierać ma wszystkie gry z serii. Jednak nie jest to do końca prawda, bo pierwsza i chyba najbardziej wyczekiwana przez fanów część, jeszcze nie jest gotowa. W pakiecie nie znajdziemy bowiem Mafia: Edycja Ostateczna. Ta swoją premierę ma mieć dopiero 28 sierpnia tego roku. Warto jednak uzbroić się w cierpliwość, bo ma to był remake w pełnym tego słowa znaczeniu. Produkcja została stworzona od podstaw, czyli mamy mieć do czynienia z czymś na kształt ostatnich Resident Evil 2 i 3. Nowe dialogi oraz cudowna oprawa graficzna z pewnością sprawią, że produkcją zainteresują się nowi gracze.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Dziś jednak można już zostać posiadaczem dwóch kolejnych części. Co więcej, jeżeli posiada się ich wersję na Steam, za darmo można oczekiwać rozszerzeń do Definitive Edition. W przypadku części drugiej ma ono pojawić się na platformie Valve, a części trzeciej dodatkowo jeszcze w sklepach Sony oraz Microsoft (PlayStation 4 oraz Xbox One).

Zobacz też: Pierwszy telewizor z dostępem do 5G

Mafia 3 nie doczekała się żadnego odświeżenia, co w sumie nie dziwi, bo to stosunkowo nowy tytuł. Osoby, które zakupią całą trylogię, dostaną po prostu grę ze wszystkimi dodatkami. Większość z graczy zapewne i tak najbardziej czeka na pierwszą część gry. Ta zaczęła już pojawiać się w sklepach. Na Epic Games zapłacimy za nią 169 złotych. Dokładnie tyle samo kosztuje w sklepie Microsoftu. Cała Mafia Trilogy w PlayStation Store wyceniona została na 249 złotych. Oczywiście w przypadku zakupu, na pierwszą część i tak będziemy musieli poczekać.

Źródło: 2K Games


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x