Epic Games Store to sklep, który znany jest z obdarowywania graczy świetnymi, płatnymi produkcjami za darmo. Od dziś każda chętna osoba do swojego konta może dodać GTA V – świetne dzieło Rockstar, które od wielu lat zbiera najwyższe oceny. Okazuje się, że już wkrótce użytkownicy sklepu do swojego konta prawdopodobnie będą mogli dopisać kolejną rewelacyjną produkcję. Mowa o rodzimym Wiedźminie 3 w edycji Gry Roku, czyli ze wszystkimi dodatkami.

Wiedźmin 3 za darmo. Wszystko wskazuje na to, że będzie kolejną bezpłatną grą w Epic Games Store

Wiedźmin znikające wspomnienia

Jak podają informatorzy, którzy wczoraj odkryli, że GTA V będzie kolejną darmową produkcją w sklepie Epic Games Store, Wiedźmin 3 w wersji Gry Roku (ze wszystkimi dodatkami) ma być następną bezpłatną produkcją. Ich zdaniem dowodem na nadchodzącą obecność polskiego hitu w sklepie twórców Fortnite mają być m.in. grafiki Wiedźmina dostępne na serwerach Epic Games oraz fakt, że gra przez moment widniała jako następna w kolejce do rozdania.

Zobacz też: Spotify Premium za darmo na 3 miesiące dla nowych użytkowników.

Jeśli powyższe plotki okażą się prawdziwe, to Epic Games będzie miało bardzo silną kartę przetargową o serca graczy. W porównaniu do konkurencji (czyli np. znanego Steama) ta amerykańska korporacja walczy o względy klientów poprzez rozmaite promocje czy bezpłatne produkcje. Przyznam szczerze, że po ostatnich akcjach bardzo polubiłem Epic Games Store i z pewnością będę zaglądał tam częściej. A jak wygląda to w waszym przypadku? Czy przekonaliście się do tej platformy? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: @Wario64, CD-Action

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.