Hitman na PS 4 za darmo pojawił się dziś, a co więcej, bez żadnej informacji ze strony developera, że coś takiego dla graczy szykuje. Warto się więc pośpieszyć, bo możliwe, że to tylko bardzo krótka promocja. W końcu tytuł był ostatnio dostępny za darmo dla posiadaczy komputerów osobistych, a teraz jak widać, przyszła pora na posiadaczy PlayStation 4.

Hitman na PS 4 za darmo

Hitman na PS 4 za darmo znajdziecie w PlayStation Store i przetestowaliśmy, można go normalnie zacząć pobierać na konsolę. Jednak niektórzy użytkownicy mogą mieć z tym problem. Szczególnie wtedy, kiedy pobrali kiedyś darmowy epizod pierwszy pt. Paryż. Wtedy użytkownicy konsoli mogą zobaczyć informację, że nie ma możliwości pobrania produkcji. Warto więc spróbować w inny sposób, a mianowicie spróbować ściągnąć kolejne epizody z menu samej gry.

Hitman na PS 4 za darmo
Fot. Hitman

Przypomnijmy, że Hitman w tej wersji, podzielony był na poszczególne misje, które udostępniane były graczom w różnym okresie. Ten model dystrybucji jednak się nie sprawdził, bo przy okazji premiery kolejnej odsłony, ta pojawiła się od razu w całości. Tutaj prawdopodobnie mamy do czynienia z kolejnym elementem akcji „zostań w domu”, bo już niejednokrotnie producenci udostępniali swoje tytuły za darmo. Dalej można pobierać jeszcze m.in. Kolekcja Uncharted oraz Podróż.

Zobacz też: Assasin’s Creed: Valhalla na pierwszych grafikach

Pierwszy Hitman to też tytuł, który był dostępny już dla subskrybentów PlayStation Plus. Jednak ci, którzy nie mieli możliwości skorzystać wtedy, teraz powinni nadrobić. Wprawdzie gra ma już kilka lat na karku, ale dalej potrafi wciągnąć na długie godziny. Zobaczymy czy przypadkiem nie jest to błąd Sony, ale wygląda to po prostu na wcześniejszą promocję, o której zapomniano poinformować gracz. Cóż, ci z pewnością nie będą narzekać.

Aktualizacja

IO Interactive poinformowało właśnie, że Hitman na PS 4 jest dostępny w wersji TRIAL i będzie taki do 3 maja. Szkoda, że nie jest to jednak pełna wersja i na zawsze, ale przynajmniej jest co robić w weekend.

Źródło: PlayStation Store

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.