Games with Gold

Games with Gold na maj – Microsoft ujawnia tytuły

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Oferta Games with Gold na maj prezentuje się wyjątkowo… różnorodnie. Microsoft zdecydował się bowiem na udostępnienie tytułów, które powinny zadowolić każdego. Próżno tutaj jednak szukać ogromnych produkcji, to jednak korzystający z subskrypcji na Xbox powinni być zadowoleni z przygotowanej oferty.

Games with Gold na maj

Games with Gold na maj zostanie jak zwykle udostępnione falami. Część gier pojawi się na początku miesiąca i będzie dostępna przez cały maj, a w drugiej połowie miesiąca dodane zostaną kolejne tytuły. Co więc przygotował Microsoft tym razem? Oto lista gier wraz z datami ich udostępnienia w usłudze:

  • V-Rally 4 – Xbox One, 1-31 maja
  • Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr – Xbox One, 16 maja- 15 czerwca
  • Sensible World of Soccer – Xbox 360, 1-15 maja
  • Overlord II – Xbox 360, 16-31 maja

Jak dobrze widać, mamy tutaj pełną różnorodność. Cieszyć może obecność V-Rally 4, które na rynku zadebiutowało w 2018 roku. Dla osób, które lubią tego typu symulatory, będzie to całkiem miła niespodzianka. Pod warunkiem oczywiście, że jeszcze nie posiadają gry w swojej kolekcji. Kolejną całkiem miłą rzeczą jest udostępnienie produkcji z serii Warhammer. To zdecydowanie „must have” dla wszystkich wielbicieli serii. Ci zapewne już dawno produkcję mają za sobą, ale jeżeli ktoś przymierzał się do jej kupna, to teraz wystarczy, że chwilę jeszcze poczeka.

Zobacz też: Spoilery to zło, ale Sony wie, jak ich uniknąć. Mniej więcej.

Sensible World of Soccer to absolutna klasyka, więc dobrze, że Microsoft zdecydował się na dodanie jej do swojej usługi. Warto sobie przypomnieć, jak kiedyś wyglądały gry sportowe. Na sam koniec, wjedzie jeszcze Overlord II. Wprawdzie lista gier nie umywa się do tego, co znajduje się w Xbox Game Pass, ale i tak jest nieźle.

Źródło: Microsoft

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy