Hit, jakim niewątpliwie okazało się Call of Duty: Mobile doczekał się poważnego turnieju. Pula nagród jest spora. Takie sumy widuje się zwykle na imprezach dotyczących gier na komputery PC lub konsole. Jest więc o co walczyć. Każdy, kto tylko czuje się na siłach i dysponuje odpowiednią rangą w grze, może spróbować swoich sił. Warto, nawet jeżeli nie zajdziecie daleko. Nagród ma być naprawdę sporo – nawet za samą rejestrację w turnieju. Sprawdźcie, kiedy rozpoczyna się turniej i na jakie nagrody możecie liczyć.

Aby wziąć udział w turnieju Call of Duty: Mobile, musicie mieć rangę „weteran” lub wyższą

call of duty mobile turniej

To w zasadzie jedyny warunek, aby się zapisać. Potem liczą się już tylko wasze umiejętności na polu bitwy. Aby nie było zbyt łatwo, zdecydowano, że turniej odbędzie się jedynie z wykorzystaniem ekranów dotykowych. Odpada więc zastosowanie kontrolerów. Zadbano także o to, aby nikt nie stosował innych praktyk. Popularną jest odpalanie Call of Duty: Mobile przy pomocy emulatora na komputerze PC i korzystanie z myszki i klawiatury. Jeżeli taka zagrywka zostanie wykryta, gracz od razu wyleci z turnieju. W pierwszym etapie konieczne będzie rozegranie 10 meczów kwalifikacyjnych. Po zdobyciu 80 punktów przechodzicie do etapu drugiego. W nim konieczne będzie utworzenie drużyny z innymi osobami, które przeszły kwalifikacje.

Turniej w Call of Duty: Mobile startuje już za kilka dni

call of duty mobile turniej

Impreza rozpocznie się już 30 kwietnia. Pierwszy etap potrwa aż do 24 maja. Wspomniałem o nagrodach. Pierwszą otrzymacie za rejestrację. Ma być nią jakiś przedmiot, lub element kosmetyczny, który będzie można wykorzystać w grze. W trakcie turnieju zdobywane będą punkty, które będzie można później wymienić na nagrody. Za samo uczestnictwo w kolejnych etapach także mają pojawić się bonusy. Nawet jeżeli odpadniecie i wasze wyniki nie będą robiły wrażenia, to uda wam się wyrwać kilka dodatkowych itemów. Niestety nie podano szczegółów. Wysokość nagród pieniężnych na kolejnych etapach także pozostaje tajemnicą. Szkoda. Świadomość tego, o co się walczy, bardzo motywuje. Więcej informacji ma się pojawić na stronie gry już wkrótce.

Zobacz także: W Call of Duty: Warzone posypały się dziesiątki tysięcy banów

Źródło: callofduty.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Stec

Śledzi rynek smartfonów, komputerów oraz gier na wszystkie platformy. Mniej lub więcej, ale zawsze o czymś pisał. Jeżeli nie o grach, to o smartfonach. Wylewał także siódme poty na forach poświęconych konsolom w Polsce. Jego pierwszym Androidem w kieszeni był Cupcake i od tamtej pory jedynie raz romansował z iOS.