Children of the Light Anrdoid

Można już pobrać Sky: Children of the Light na Androida

Arkadiusz Stec Arkadiusz Stec Gry

W październiku informowałem was o zbliżającej się premierze Sky: Children of the Light na urządzeniach z systemem Android. Nie było wtedy wiadomo kiedy dokładnie gra pojawi się na rynku. Zainteresowani mogli jedynie skorzystać z przycisku „wczesny dostęp”, który był widoczny w Google Play. Teraz każdy może już bezpłatnie pobrać tą wyśmienicie zapowiadającą się grę mobilną i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy warto było tyle czekać.

Sky: Children of the Light to świetna zręcznościówka na Androida

Podczas przeglądania informacji na temat gry najczęściej można trafić na porównania do Journey, Flower czy Flow. Są one dość trafne. Co prawda gra polega na czymś innym, ale posiada taką samą magię i baśniowy klimat, jak wspomniane hity. W Sky: Children of the Light czeka na nas 7 różnych światów. Każdy z nich kryje swoją tajemnicę. Możemy je zwiedzać samotnie, ze znajomymi lub z losowo dobranymi kompanami. Zdobytymi w czasie rozgrywki nagrodami możemy się dzielić. Producent zapewnia, że gra otrzyma bardzo dobre wsparcie. Należy spodziewać się regularnych aktualizacji i dodatkowego kontentu, ale to nie wszystko. Pojawić się mają także wydarzenia sezonowe, a to jak się domyślacie, oznacza także przepustki sezonowe. Same światy także mają się z czasem rozrastać i oferować coraz więcej różnych aktywności, w których będziemy mogli brać udział sami, lub w grupie.

Zobacz także: GRIS – platformówka na Androida z zerową dawką stresu

Przed premierą Sky: Children of the Light nie było jeszcze wiadomo, jak producent ma zamiar na nim zarobić. Wcześniejsze plotki o mikropłatnościach się potwierdziły. Grę możemy pobrać bezpłatnie z Google Play. To dobrze. Każdy może ją zainstalować i wyrobić sobie o niej opinię. Jeżeli mu się spodoba i będzie chciał wesprzeć osoby stojące za tą produkcją, to będzie mógł wydać trochę pieniążków. Mikropłatności zaczynają się od kwoty 4,69 zł, a kończą na aż 234,99 zł. Na koniec ciekawa informacja. Producent zapowiedział, że latem omawianą grę zobaczymy także na konsoli Nintendo Switch.

Źródło: Google Play, Android Police, Engadget, thatskygame.com

    Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy