darmowy weekend crew 2

Zbliża się darmowy weekend z The Crew 2 na PC i PS4

Arkadiusz Stec Arkadiusz Stec Gry

Ubisoft przygotował dla graczy na nadchodzący weekend kolejną promocję. Dotyczy ona bardzo dobrych wyścigów The Crew 2, które pojawiły się na rynku niecałe 2 lata temu. Mimo iż gra pojawiła się na PC, PS4 oraz Xboxie One, to niestety posiadacze tej ostatniej platformy muszą obejść się smakiem. Promocja dotyczy bowiem tylko wersji na pecety i konsolę Sony. Jeżeli jesteście zainteresowani darmowym weekendem z tą produkcją, to rzućcie okiem na szczegóły promocji.

Darmowy weekend z The Crew 2 zacznie się już jutro

Ubisoft wydał dwie gry z serii The Crew. Pierwsza miała swoją premierę w 6 lat temu na PC i konsolach. Drugą mamy możliwość kupić od 29 czerwca 2018 roku. Osoby, które stawiają na pierwszym miejscu realizm, mogą sobie odpuścić instalację Crew 2. To typowo zręcznościowa produkcja. Spodoba się fanom takich tytułów jak Need For Speed oraz Burnout. Do dyspozycji graczy oddano otwarty świat, który reprezentuje Stany Zjednoczone. Można go po prostu zwiedzać lub brać udział w organizowanych na określonym terenie wyścigach. Dzięki zwycięstwom uzyskujemy dostęp do coraz to nowych pojazdów oraz ulepszeń. Warto wspomnieć, że gra reklamowana jest zwykle jako samochodówka, a to nie jedyne maszyny, którymi przyjdzie się nam ścigać. Dostępne są także motocykle, łodzie oraz małe i zwinne samoloty.

Zobacz także: Recenzja Resident Evil 3 Remake – fenomenalna gra, choć nie bez wad

Darmowy weekend zaczyna się jutro, 9 kwietnia o godz. 9:00. Można się jednak wcześniej przygotować. Już teraz można pobrać grę w aplikacji UPLAY na PC lub udając się do PlayStation Store, jeżeli chcecie sprawdzić grę na konsoli Sony. Aby pobrać The Crew 2, nie jest konieczne posiadanie opłaconego abonamentu PlayStation Plus. Jednak bez niego nie będziecie mogli sprawdzić trybu multiplayer. Promocja zakończy się w poniedziałek, 13 kwietnia o 23:00.

Źródło: Ubisoft, PC Gamer

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy