Rayman Legends za darmo na PC został właśnie udostępniony na platformie Ubisoft. Trzeba się jednak pośpieszyć, jeżeli chce się mieć dostęp do produkcji już na zawsze. Tutaj, jak zawsze w podobnych przypadkach, oferta jest ograniczona czasowo. I choć Rayman ma na karku już ładnych parę lat, to i tak warto się produkcją zainteresować, bo to jedna z najlepszych platformówek ostatnich lat.

Rayman Legends za darmo na PC

Rayman Legends za darmo na PC dostępny będzie jedynie do 3 kwietnia do godziny 15:00. Wprawdzie zostało jeszcze trochę czasu do tego, by przypisać grę do swojego konta w sklepie Ubisoft, ale warto zrobić to wcześniej. W końcu nie wiadomo, czy za chwilę o grze się nie zapomni, a byłoby szkoda, gdyby taka produkcja przeszła graczom koło nosa. Rayman to bowiem jeden z ciekawszych przedstawicieli gier platformowych, gdzie jednocześnie może grać kilka osób. To także doskonały przykład na to, że gry mogą być jednocześnie diabelnie wciągające oraz denerwujące.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Rayman Legends potrafi niestety odrobinę wkurzyć. Szczególnie w sytuacji, kiedy po raz kolejny próbujemy przejść dany poziom i ciągle nam się to nie udaje. Wprawdzie tytuł nie należy do najtrudniejszych, ale na wysokim poziomie trudności, potrafi odrobinę „zmęczyć” użytkownika. Sama fabuła zajmie graczom około 8-9 godziny, co może nie jest przesadnie zachęcające, ale chcą odkryć wszystkie smaczki i ukryte pomieszczenia, spokojnie można liczyć dodatkowe kilkanaście godzin rozrywki.

Zobacz też: NieR: Automata pojawi się w Game Pass na Xbox One

Ostatnia sytuacja na świecie zmusiła wielu developerów do tego, by udostępniać swoje tytuły za darmo, by przyciągnąć większą liczbę graczy. Steam notuje teraz rekordowe wyniki, więc i inne platformy o czymś podobnym myślą. Ubisoft nie jest tutaj wyjątkiem, bo niedawno udostępniono tam też produkcję Child of Light. Również w wersji darmowej. Wprawdzie nie są to najnowsze tytuły, ale za to takie, które sprawią, że doskonale będziemy się przy nich bawili. Warto skorzystać.

Źródło: Ubisoft Store
Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.