HQ Trivia było niezwykle popularnym teleturniejem, w którym każdy mógł wziąć udział – wystarczył smartfon z odpowiednią aplikacją i połączenie z internetem. Dlaczego używam jednak czasu przeszłego? Ponieważ nieco ponad miesiąc temu mogliśmy usłyszeć, że to już koniec zabawy i firma obsługująca grę miała zakończyć swoją działalność ze względu na brak pieniędzy. Wygląda jednak na to, że swoich sił w teleturnieju będziemy mogli spróbować od nowa. HQ Trivia powraca w wielkim stylu.

HQ Trivia powraca. Firma obiecuje również uregulować kwestię nagród

Niecałe dwa dni temu na smartfonach osób, które wciąż posiadały aplikację HQ Trivia, pojawiło się powiadomienie, które informowało o nowym teleturnieju. Okazuje się, że firmie udało się wyjść z bankructwa, a to wszystko przy pomocy nowego inwestora, który chce zachować anonimowość. Oznacza to, że gry, podczas których użytkownicy mogą wygrywać prawdziwe nagrody pieniężne, wróciły. Za pośrednictwem Twittera zarząd HQ Trivia obiecał również, że wkrótce rozwiąże kwestię zaległych wypłat nagród, które zostały zawieszone przed ogłoszeniem problemów finansowych.

Zobacz także: Żabka pomaga szpitalom. Dzięki aplikacji wasze Żappsy mogą pomóc potrzebującym.

Przypomnijmy – teleturniej HQ Trivia pojawił się w 2017 roku i od razu przyciągnął do siebie wielu fanów. Niestety nie wszystko szło zgodnie z planem. Rok po premierze aplikacji w firmie pojawiły się problemy, tragicznie zmarł również współtwórca aplikacji. Miejmy nadzieję, że po odrodzeniu HQ Trivia, teleturniej będzie tylko piąć się w górę. Aplikację możecie standardowo pobrać ze sklepu Google Play.

Źródło: HQ Trivia

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.