NieR: Automata w GamePass

NieR: Automata w Game Pass to coś, czego nie można przegapić

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

NieR: Automata w Game Pass ma pojawić się już 2 kwietnia, czyli w najbliższy czwartek. Obecnie wiadomo tylko tyle, że produkcja ma być dostępna dla posiadaczy konsoli Microsoftu. Nie wiadomo więc, czy tytuł trafi także na GamePass dla posiadaczy komputerów osobistych, ale to i tak kolejny z dużych tytułów, który zasila usługę Microsoftu.

NieR: Automata w Game Pass

NieR: Automata w Game Pass to już kolejna produkcja, która sprawia, że posiadacze PlayStation w naszym kraju muszą czuć się zawiedzeni. Wprawdzie w kwietniu dla subskrybentów PlayStation Plus mają pojawić się naprawdę doskonałe tytuły, to jednak cos innego, niż usługa Microsoftu. Sony swojego PlayStation Now jakoś nie chce wprowadzić do Polski i prawdopodobnie w najbliższym czasie się to nie zmieni. Wielka szkoda, bo przydałaby się coś pokroju GamePass dla posiadaczy PlayStation. Patrząc na to, jakie produkcje trafiają do usługi Microsoftu, nikogo nie powinna dziwić jej rosnąca popularność.

Seria NieR w tym roku obchodzi swoje dziesięciolecie i w związku z tym dla fanów przygotowano coś jeszcze. Square Enix zapowiedziało, że pojawi się remaster pierwszej odsłony RPG-a akcji, czyli NieR Replicant. Ten tytuł zawita jednak na więcej platform, bo pojawić ma się na komputerach osobistych (na Steam), PlayStation 4 oraz oczywiści Xbox One. Nie wspomniano jednak jeszcze o tym, czy będzie przygotowywana osobna wersja produkcji na nową generację konsol, czy może zaufano w ich wsteczną kompatybilność. Wiadomo za to, że remaster ma nosić nazwę NieR Replicant ver.1.22474487139…

Zobacz też: Call of Duty: Modern Warfare Remaster na pierwszym zwiastunie

To jednak nie koniec niespodzianek dla fanów serii, bo pojawić ma się także produkcja na… smartfony. Ta nazywała się będzie NieR Re[in]carnation i trafić ma zarówno na platformę Android, jak i iOS. Niestety, ale daty premiery nie poznaliśmy, za to możemy zobaczyć całkiem przyjemny, choć wyjątkowo krótki zwiastun produkcji.

Źródło: Square Enix / Twitter

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy