Control w GeForce Now to nowy tytuł, który jest wspierany przez platformę NVIDIA. Firma poinformowała, że produkcja Remedy Entertainment trafia do ich katalogu i to z możliwością obsługi funkcji RTX (ray tracing). Dodatkowo poinformowano, że pojawiły się nowe produkcje, które będzie można ograć i co więcej, te mają pojawiać się w przyszłości częściej.

Control w GeForce Now
Fot. GeForce Now

Nie spodziewaliśmy się tego, żeby w usłudze od NVIDIA, pojawiła się gra Remedy. Głównie dlatego, że Control do tej pory było tytułem na wyłączność dla Epic Games, czyli można było go kupić tylko i wyłącznie w ich sklepie. Oczywiście mówimy tutaj o wersji cyfrowej oraz na komputery osobiste. Tytuł dalej trzeba wprawdzie kupić w Epic Store, ale przynajmniej można go będzie odpalić na praktycznie każdym komputerze z dostępem do sieci. O ile ma się wykupioną wersje Founders, czego obecnie na stronie GeForce Now zrobić nie można.

Control w GeForce Now

Control w GeForce Now to miła niespodzianka dla wszystkich tych, którzy już korzystali z usługi. Po ostatnich problemach z wycofywaniem się poszczególnych firm (m.in. 2K Games czy Bethesda), coraz większa liczba graczy patrzyła na usługę z odrobiną nieufności. Wiadomo, że sprawy z wycofywanymi grami to kwestia licencji lub pieniędzy, ale miejmy nadzieję, że to się niedługo unormuje. I na to wygląda, bo Control w GeForce Now to pierwszy krok ku lepszej przyszłości. Współpraca z Epic będzie dalej rozwijana, a to oznacza, że zakupione tam tytuły, będzie dało się odpalić w usłudze.

Zobacz też: World War Z za darmo na Epic Games – warto się pośpieszyć!

Zapowiedziano także, że do GeForce Now ma trafiać teraz coraz więcej tytułów, które będą wspierane. Pierwsze z nich już zostały dodane, a kolejne mają pojawiać się w cotygodniowych odstępach. Oto gry, które teraz dodano:

  • Arma 2: Operation Arrowhead
  • Danganronpa: Trigger Happy Havoc
  • Dungeons 3
  • The Guild 3
  • Headsnatchers
  • IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad
  • Jagged Alliance 2 – Wildfire

Źródło: GeForce Now

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.