Posiadacze konsoli Xbox One w ten weekend mogą się bawić bezpłatnie przy Ghost Recon Breakpoint. Jednak jeżeli z jakiegoś powodu nie przepadają za tym gatunkiem gier, to mogą zainteresować się czymś z kompletnie innej beczki. Serię Tekken zna każdy. Nawet jeżeli nie grał w ani jedną część, to i tak o niej słyszał, lub czytał. Najnowsza, siódma już odsłona zebrała bardzo dobre oceny i skoro aby ją sprawdzić, nie trzeba wydawać ani złotówki, to wręcz grzech nie skorzystać.

Za darmo przez weekend w Tekkena 7 zagrają tylko posiadacze konsoli Microsoftu

Niestety promocja ominęła pozostałe platformy. Wielka szkoda. Zapewne wiele osób chętnie zagrałoby w tak popularny tytuł, który trafił nie tylko na Xboxa One, ale także na PlayStation 4 oraz pecety. Pierwsza gra serii pojawiła się na rynku w 1994 roku i do dziś premiera każdej kolejnej części powoduje spore zamieszanie. Nie inaczej było z siódmą odsłoną. Najpierw pojawiła się w 2015 roku na automatach w Japonii. Dwa lata później trafiła konsole oraz pierwszy raz na komputery PC. Oceny sięgają 80/100, więc naprawdę warto pobrać i sprawdzić najnowszego Tekkena. Jednak aby to zrobić, trzeba spełnić jeden warunek. Musicie być posiadaczami abonamentu Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate.

Zobacz także: Xbox Series X – poznaliśmy pełną specyfikację techniczną oraz inne szczegóły. Robią wrażenie!

Darmowy weekend już wystartował i potrwa do niedzieli, 29 marca. Na osoby zainteresowane zakupem czeka promocja. Przez najbliższych 6 dni cena Tekkena 7 będzie obniżona o 75%. Dzięki temu na grę wydacie niecałe 53 złote zamiast ponad 200 złotych. Zainteresowanych darmowym weekendem oraz zakupem odsyłam do sklepu Microsoftu.

Źródło: Microsoft, PC Gamer, Bandai Namco

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Stec

Śledzi rynek smartfonów, komputerów oraz gier na wszystkie platformy. Mniej lub więcej, ale zawsze o czymś pisał. Jeżeli nie o grach, to o smartfonach. Wylewał także siódme poty na forach poświęconych konsolom w Polsce. Jego pierwszym Androidem w kieszeni był Cupcake i od tamtej pory jedynie raz romansował z iOS.