darmowy weekend Cities Skylines

Darmowy weekend z Cities: Skylines na PC

Arkadiusz Stec Arkadiusz Stec Gry

Posiadacze komputerów PC mają dziś bardzo dużo szczęścia. Okazuje się bowiem, że w najbliższych dniach mogli za zagrać za darmo w jedną z najlepszych gier strategiczno-ekonomicznych, jakie pojawiły się na rynku w ostatnich latach. Mimo iż Cities: Skylines miało swoją premierę na PC lekko ponad 5 lat temu, to do dziś jest szalenie popularne. Jeżeli nie mieliście okazji nigdy wcześniej w nią zagrać, to darmowy weekend jest najlepszą okazją, aby to zmienić.

Darmowy weekend z Cities: Skylines już się rozpoczął

Warto udać się do sklepu Steam i pobrać Cities: Skylines nawet jeżeli nie przepadacie za grami strategicznymi. Produkcja jest wyjątkowo dobra i prawdopodobnie was wciągnie. Średnia ocen w serwisie Metacritic na poziomie 85/100 mówi sama za siebie. Całkiem możliwe, że Cities: Skylines okaże się jedyną grą tego typu, która przypadnie wam do gustu. Do dyspozycji gracza oddano teren o powierzchni 36 km². Jego zadaniem jest zbudować na nim miasto. Oczywiście nie należy to do zadań łatwych. Budynki to nie wszystko. Trzeba zadbać także o komunikację miejską, stały dopływ gotówki na rozbudowę, nawiązywać współpracę z innymi miastami itd. Gra na początku może wydawać się skomplikowana. Jednak nie martwcie się. Producent zadbał o to, aby płynnie wprowadzić was w świat Cities: Skylines. Jeżeli czegoś nie rozumiecie, zostawcie to na potem.

Zobacz także: World War Z za darmo i nie tylko – Epic Games zachęca do grania

Darmowy weekend rozpoczął się na platformie Steam już wczoraj. Zakończy się w niedzielę, 29 marca. Jeżeli gra wam się spodoba, to możecie liczyć na 80% rabatu przy zakupie Cities: Skylines. Dzięki temu zakup oznaczał będzie uszczuplenie portfela o niecałe 22 złote. Obniżona cena będzie obowiązywała do 30 marca.

Źródło: Steam, PC Gamer

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy