Horizon Chase Turbo za darmo

Horizon Chase Turbo na PC za darmo przez 7 dni

Arkadiusz Stec Arkadiusz Stec Gry

Starsi gracze zapewne pamiętają takie tytuły jak Out Run lub Lotus Turbo Challenge. Te hity lat 80. i 90. na zawsze pozostaną w pamięci osób, które w tym czasie rozpoczynały swoją przygodę z konsolą, czy komputerem. Dostępny za darmo Horizon Chase Turbo jest duchowym spadkobiercą takich właśnie produkcji. Jeżeli kochaliście tamte gry, to ta na pewno wam się spodoba. Wystarczy spojrzeć na trailer, aby obudzić w sobie wspomnienia tych szalenie grywalnych hitów wydanych na Amigę, Atari, SNES-a oraz Segę Mega Drive.

Horizon Chase Turbo pobierzecie za darmo na platformie Steam

Tytuł Horizon Chase możecie kojarzyć ze sklepu Google Play. Gra o takim tytule pojawiła się na urządzeniach mobilnych. Opisywana wersja z dopiskiem Turbo, to w zasadzie ulepszona wersja, przystosowana do komputerów oraz konsol. Horizon Chase Turbo stworzyła i wydała firma Aquiris Game Studio. W serwisie Metacritic udało się jej uzyskać oceny na poziomie 76/100. Najpierw pojawiła się na pecetach i PlayStation 4, a po kilku miesiącach także na Xboxie One oraz Nintendo Switch. Pecety i konsole mają większą moc obliczeniową, niż smartfon. Poprawiono więc oprawę graficzną i dorzucono dodatki, które wcześniej sukcesywnie pojawiały się w wersji mobilnej. Horizon Chase Turbo zawiera więc 31 pojazdów oraz ponad 100 tras. Pojawił się także tryb multiplayer, pozwalający zagrać nawet 4 osobom na podzielonym ekranie.

Zobacz także: Goat of Duty za darmo na PC

Gra dostępna jest za darmo na platformie Steam już teraz. Nacieszyć się nią możecie przez 7 dni. Jeżeli Horizon Chase Turbo wam się spodoba, to zachęcam do szybkiego zakupu. W najbliższych dniach obowiązywał będzie rabat w wysokości 70%, pozwalający na zakup tej produkcji za 21,59 zł.

Źródło: Steam, Aquiris Game Studio

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy