Goat Of Duty za darmo

Goat of Duty za darmo na PC

Arkadiusz Stec Arkadiusz Stec Gry

Skoro powinniśmy siedzieć w domu, to możemy poświęcić ten czas na sprawdzenie produkcji, których w innych okolicznościach nigdy byśmy nie tknęli. Taką właśnie grą jest Goat of Duty. Prawdopodobnie widzieliście trailer. Filmik był śmieszny i wielu ludzi stwierdziło, że fajnie byłoby w to zagrać. Choćby po to, aby się pośmiać. Tylko że aby zagrać, trzeba wydać pieniądze. Jednak na rynku pojawia się tyle atrakcyjniejszych tytułów, że zapewne nikt z was nie wydał ich na Goat of Duty. Teraz nie musi. Gra przez dwa tygodnie dostępna będzie za darmo.

Goat of Duty jest dostępne za damo, ale sami musicie sobie odpowiedzieć na pytanie, czy warto ją pobrać

Gra jest dynamicznym wieloosobowym shooterem, a rozgrywka przedstawiona na gameplayach daje nam do zrozumienia, że autorzy chyba aż nadto wzorowali się Quake III Arena. Do dyspozycji graczy oddano kilka trybów rozgrywki z deathmatchem na czele. Nie znajdziecie tutaj wciągającej fabuły i ciekawych postaci. W Goat of Duty chodzi o akcję, akcję i jeszcze raz akcję. Gra została stworzona do szybkich pojedynków z maksymalnie 10 kozami na arenie. Gracz nie musi analizować, którą z nich wybrać i jakie perki będą odpowiednie. Tu nie ma tego problemu. Są tylko gracze i ich umiejętności. Każdy ma taką samą szansę na zwycięstwo.

Zobacz także: Darmowy weekend z Assassin’s Creed Odyssey na PC

Mimo iż wybrana postać/koza nie może stać się lepszym wojownikiem, to w grze możemy zdobywać kolejne poziomy doświadczenia. Dzięki nim uzyskujemy dostęp do elementów kosmetycznych takich jak kostiumy i akcesoria. Nie wpływają na rozgrywkę, ale pozwalają graczom wyróżnić się na arenach. Goat of Duty pobierzecie za darmo na platformie Steam. Promocja zakończy się we wtorek, 31 marca o godzinie 19:00.

Źródło: Steam, Łowcy gier, Raiser Games

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy