Świnka Peppa za darmo android

Gra Świnka Peppa: Dzień Sportu za darmo na Androida

Arkadiusz Stec Arkadiusz Stec Gry

Ta mała śmieszna świnka, jest znana nie tylko dzieciom, ale też dorosłym. O ile rodzice nie pasjonują się jej przygodami, to zapewne niejednokrotnie na prośbę dzieci musieli odtwarzać kreskówkę, w której Peppa gra główną rolę. W sklepie Google Play od kilku miesięcy znaleźć można grę Świnka Peppa: Dzień Sportu. W chwili obecnej można ją pobrać za darmo. Jeżeli wasze pociechy mają już w coś grać, to lepiej sami wybierzcie w co.

Dostępna za darmo na Androida Świnka Peppa: Dzień Sportu, to gra dla przedszkolaków

Ten prosty tytuł opowiada o Peppie i jej przyjaciołach, którzy postanawiają wziąć udział w tytułowym Dniu Sportu. Po uruchomieniu uzyskujemy dostęp do pięciu różnych dyscyplin. Trzy z nich są dość przyziemne. Wyścigi rowerowe, skok w dal i przeciąganie liny. Pozostałe dwie, to już czysta zabawa – skoki przez kałuże oraz przygotowywanie lodów. Produkcja nie ogranicza się jednak tylko do tych pięciu aktywności. Nasze pociechy mogą w niej także zaprojektować własny medal. Świnka Peppa: Dzień Sportu to gra premium. Oznacza to brak irytujących reklam. Zanim obniżono jej cenę do zera, kosztowała 13,99 zł. Prawdopodobnie w najbliższych dniach jej cena ponownie podskoczy do tego poziomu. Niestety nie wiadomo, ile dokładnie potrwa promocja, więc zalecam pośpiech.

Zobacz także: TikTok pozwoli rodzicom na kontrolę dzieci w serwisie

Dzień Sportu to nie jedyna gra ze Świnką Peppą w roli głównej. Producent, czyli firma Entertainment One ma w swoim portfolio jeszcze dwa tytuły mogące zainteresować wasze pociechy. Są to Świnka Peepa: Papuga Polly oraz Świnka Peepa: Paintbox. Obie te produkcje, w przeciwieństwie do Dnia Sportu są zupełnie darmowe i nie musicie się spieszyć z ich pobraniem.

Źródło: Google Play, Łowcy Gier, PeppaPig.com

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy