ANNO 1800 darmowy weekend

Darmowy weekend z grą ANNO 1800 na PC

Arkadiusz Stec Arkadiusz Stec Gry

Sobotę i niedzielę mogliśmy spędzić, grając bezpłatnie w Mortal Kombat 11 oraz Rainbow Six Siege. Mamy dopiero wtorek, a już teraz wiemy, że w nadchodzący weekend, bez wydania ani złotówki uda się przetestować ANNO 1800. To dość wysoko oceniana strategia, wydana przez Ubisoft w kwietniu ubiegłego roku. Niestety nie będzie nam dane sprawdzić całej gry. Udostępniona zostanie określona zawartość. Kiedy dokładnie rozpocznie się darmowy weekend i do czego konkretnie otrzymamy dostęp?

Darmowy weekend z ANNO 1800 rozpocznie się w czwartek, ale grę można pobrać już teraz

Mimo iż grę odpalimy dopiero 12 marca, to już teraz można ją pobrać w sklepie Uplay oraz Epic Games Store. Przenosimy się w niej do XIX wieku – czasów wielkiej rewolucji przemysłowej. Naszym podstawowym zadaniem będzie zbudowanie małego miasta. Na tym nie poprzestaniemy. Musi rosnąć w siłę. Konieczne więc będzie umiejętne rozmieszczenia budynków oraz dróg, aby transport materiałów, produktów oraz pieniędzy przebiegał bez zarzutu. ANNO 1800 to bardzo rozbudowana produkcja. Musimy dbać o bardzo wiele rzeczy, co nie pozwala się nudzić. Budowa, handel, zaspokajanie potrzeb mieszkańców i kontrola wydatków to tylko niektóre z wielu naszych zadań. Do tego dochodzi także dyplomacja, prowadzenie wojen i wiele innych zajęć.

Podczas darmowego weekendu sprawdzimy tylko namiastkę tego, co ma do zaoferowania pełna wersja gry ANNO 1800

Podczas darmowego weekendu otrzymamy dostęp do trzech pierwszych poziomów obywateli w trybie sandbox oraz sesji wieloosobowych. Niestety nie będzie nam dane sprawdzić choćby odrobiny kampanii. Multiplayer także będzie w pewien sposób ograniczony. Zagrają ze sobą jedynie osoby posiadające tę samą, przeznaczoną na nadchodzący weekend wersję. Jeżeli wasi znajomi mają pełną wersję gry, to niestety nie będziecie mogli z nimi zagrać. Darmowy weekend zakończy się w poniedziałek (16 marca). Dla osób, którym gra się spodoba, Ubisoft przygotował promocję. Do 26 marca można ją nabyć w obniżonej cenie. Edycję standardową kupicie z 50% rabatem, a kompletną z odrobinę mniejszym – 40%.

Zobacz także: Pierwszy epizod The Council za darmo na PC

Źródło: Ubisoft, Uplay, Epic Games Store

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy