Lubimy darmowe gry. Nawet jeżeli nie mamy czasu ani chęci zagrać w nie natychmiast po pobraniu, to mogą na nas spokojnie czekać w naszej bibliotece. Teraz pojawiła się możliwość pobrania za darmo kolejnej produkcji. The Council to przygodówka podzielona na epizody. Co prawda nie udostępniono bezpłatnie wszystkich, ale pierwszy pozwoli wam stwierdzić, czy warto zakupić pozostałe.

Dostępny za darmo pierwszy epizod The Council pobierzecie na platformie Steam

Gra osadzona jest w XVIII wieku. Mimo iż produkcję podzielono na niezbyt długie odcinki, to nie spodziewajcie się prowadzenia za rączkę i wyłącznie klikania myszką w odpowiednim momencie. The Council znacząco różni się od dzielonych w taki sposób produkcji konkurencji (np. Telltale Games). Nie zrozumcie mnie źle. The Walking Dead, The Wolf Among Us oraz pozostałe, są dobrymi grami, lecz nie tak rozbudowanymi jak The Council. Tu mamy do czynienia z eksploracją oraz wyzwaniami logicznymi. Dodatkowo w grze istnieje system wielu różnych umiejętności i talentów. Mają one ogromny wpływ na prowadzoną rozgrywkę i powodują, że dotrzeć do celu można na wiele sposobów. Niestety w grze brakuje języka polskiego i trzeba mieć tego świadomość, pobierając i uruchamiając grę.

Zobacz także: Polacy tworzą symulator koszenia trawy na PC

Aby pobrać za darmo pierwszy epizod gry The Council, należy udać na stronę Steamdb a w międzyczasie uruchomić platformę Steam. Następnie na wspomnianej stronie kliknąć przycisk „install”. Dzięki temu pierwszy epizod zostanie dodany do biblioteki. Jeżeli gra wam się spodoba, to pozostałe 4 epizody kupicie w cenie 119,90 zł.

Źródło: Łowcy Gier, Steamdb, Steam

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Arkadiusz Stec

    Śledzi rynek smartfonów, komputerów oraz gier na wszystkie platformy. Mniej lub więcej, ale zawsze o czymś pisał. Jeżeli nie o grach, to o smartfonach. Wylewał także siódme poty na forach poświęconych konsolom w Polsce. Jego pierwszym Androidem w kieszeni był Cupcake i od tamtej pory jedynie raz romansował z iOS.