symulator koszenia trawy

Polacy tworzą symulator koszenia trawy na PC

Gry

Koszenie trawy dla jednych jest uspokajającym zajęciem, a dla innych przykrym obowiązkiem. Polacy chcą dorzucić trzecią możliwość. Dbanie o trawnik ma być rozrywką. Grę nazwano Mowing Simulator i mimo iż głównym naszym zadaniem ma być koszenie trawy, to na tym zabawa się nie kończy. Symulator ma nam pokazać, jak wygląda prowadzenie firmy ogrodniczej.

Symulator koszenia trawy będzie produkcją bardzo rozbudowaną

W Mowing Simulator nie kosimy trawy dla samej przyjemności. Dzięki temu zarabiamy. Pieniądze za naszą pracę możemy przeznaczyć na rozwój firmy. Zakup i modyfikacja już posiadanych kosiarek pozwoli pracować bardziej efektywnie, a to z kolei ma się przełożyć na wyższe zarobki. W grze pojawią się nie tylko kosiarki, ale także różnego rodzaju kosy spalinowe oraz kosiarki traktorowe. Poza możliwością ulepszenia parametrów technicznych będziemy także mogli zmodyfikować ich kolor oraz wygląd. Sprzęt wykorzystywany do pracy może się zepsuć. Wtedy czeka nas wizyta w warsztacie i próba przywrócenia go do życia.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Symulator koszenia trawy pozwoli także zwiedzić świat

Świat jest pełen trawników do skoszenia, ale najpierw zaczniemy od małych tych małych, przed niewielkimi domkami. Kiedy firma się rozrośnie, zyskamy możliwość pracy w ciekawszych miejscach. Z czasem zlecenia będą obejmowały parki, posesje znanych osób, a nawet plac przed Białym Domem w Waszyngtonie. Im większe zlecenie, tym trudniej będzie je wykonać. Na drodze naszej kosiarki stanie coraz więcej przeszkód do ominięcia takich jak kwiaty, krzewy oraz dekoracje. Przypadkowe kontakt z nimi wiąże się z ryzykiem uszkodzenia sprzętu. Dodatkowo skutkuje też przyznaniem kary, która obniży nasze wynagrodzenie za pracę.

Gra ma trafić do sprzedaży w ostatnim kwartale tego roku. W chwili obecnej planowana jest jedynie wersja na PC.

Zobacz także: Alternatywa dla Counter-Strike nadchodzi – poznajcie Valorant

Źródło: Steam, Hydra Games, Blinkclick Games


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x