Jeżeli jesteście posiadaczami konsoli od Microsoftu lub Sony, to ten weekend będzie dla was wyjątkowo interesujący. Będziecie mogli bezpłatnie sprawdzić, a następnie kupić za grosze Rainbow Six Siege, a to nie wszystko. Okazuje się, że nie będzie to jedyny mocny tytuł do ogrania w najbliższych dniach. Kolejnym jest świetna bijatyka Mortal Kombat 11. Mamy piątek, więc darmowy weekend czas zacząć.

Na posiadaczy obu konsol w czasie darmowego weekendu czeka także promocja na Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11 darmowy weekend

Warto zainteresować się najnowszą odsłoną Mortal Kombat. Seria miała w ostatnich latach lepsze i gorsze chwile, jednak bieżąca edycja gry wydaje się spełniać wszystkie oczekiwania graczy. Średnia ocena w serwisie Metacritic oscyluje wokół 80/100 niezależnie od platformy. Silnik Unreal Engine 3 okazał się być strzałem w dziesiątkę dla tak dynamicznej serii, jaką jest Mortal Kombat. Wysokie oceny są w pełni uzasadnione. Poza możliwością odbywania szybkich pojedynków znalazło się miejsce dla warstwy fabularnej. Podzielono ją na 12 rozdziałów i w każdym z nich gracz może wybrać nową postać, którą będzie walczył. To bardzo fajne rozwiązanie. Zmiana postaci nie wiąże się z rozpoczęciem całej przygody od nowa. Do MK11 wydano DLC zawierające trzech dodatkowych wojowników. W weekend będziecie mogli zagrać jednym z nich – Jokerem. Szkoda, że nie umożliwiono także gry pozostałymi dwoma (Spawnem oraz Terminatorem T-800).

Zobacz także: W przyszłym tygodniu Epic Games rozda za darmo aż trzy gry

Osoby posiadające konsolę Xbox One mają szczęście. W czasie trwania darmowego weekendu obowiązuje promocja na Mortal Kombat 11. Cenę gry obniżono z 288,99 zł na 115,59 zł. Promocja dotyczy oczywiście wersji cyfrowej, którą znajdziecie w sklepie Microsoftu. Osoby preferujące PlayStation 4 potraktowano trochę po macoszemu. Mogą jedynie liczyć na rabat w wysokości 30 % w PlayStation Store. Drugie 30 % otrzymać mogą jedynie osoby opłacające abonament PlayStation Plus.

Źródło: Microsoft, Sony, Event Hubs, mortalkombat.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Stec

Śledzi rynek smartfonów, komputerów oraz gier na wszystkie platformy. Mniej lub więcej, ale zawsze o czymś pisał. Jeżeli nie o grach, to o smartfonach. Wylewał także siódme poty na forach poświęconych konsolom w Polsce. Jego pierwszym Androidem w kieszeni był Cupcake i od tamtej pory jedynie raz romansował z iOS.