Mortal Kombat 11 darmowy weekend

Mortal Kombat 11 – darmowy weekend na PS4 oraz Xbox One

Arkadiusz Stec Arkadiusz Stec Gry

Jeżeli jesteście posiadaczami konsoli od Microsoftu lub Sony, to ten weekend będzie dla was wyjątkowo interesujący. Będziecie mogli bezpłatnie sprawdzić, a następnie kupić za grosze Rainbow Six Siege, a to nie wszystko. Okazuje się, że nie będzie to jedyny mocny tytuł do ogrania w najbliższych dniach. Kolejnym jest świetna bijatyka Mortal Kombat 11. Mamy piątek, więc darmowy weekend czas zacząć.

Na posiadaczy obu konsol w czasie darmowego weekendu czeka także promocja na Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11 darmowy weekend

Warto zainteresować się najnowszą odsłoną Mortal Kombat. Seria miała w ostatnich latach lepsze i gorsze chwile, jednak bieżąca edycja gry wydaje się spełniać wszystkie oczekiwania graczy. Średnia ocena w serwisie Metacritic oscyluje wokół 80/100 niezależnie od platformy. Silnik Unreal Engine 3 okazał się być strzałem w dziesiątkę dla tak dynamicznej serii, jaką jest Mortal Kombat. Wysokie oceny są w pełni uzasadnione. Poza możliwością odbywania szybkich pojedynków znalazło się miejsce dla warstwy fabularnej. Podzielono ją na 12 rozdziałów i w każdym z nich gracz może wybrać nową postać, którą będzie walczył. To bardzo fajne rozwiązanie. Zmiana postaci nie wiąże się z rozpoczęciem całej przygody od nowa. Do MK11 wydano DLC zawierające trzech dodatkowych wojowników. W weekend będziecie mogli zagrać jednym z nich – Jokerem. Szkoda, że nie umożliwiono także gry pozostałymi dwoma (Spawnem oraz Terminatorem T-800).

Zobacz także: W przyszłym tygodniu Epic Games rozda za darmo aż trzy gry

Osoby posiadające konsolę Xbox One mają szczęście. W czasie trwania darmowego weekendu obowiązuje promocja na Mortal Kombat 11. Cenę gry obniżono z 288,99 zł na 115,59 zł. Promocja dotyczy oczywiście wersji cyfrowej, którą znajdziecie w sklepie Microsoftu. Osoby preferujące PlayStation 4 potraktowano trochę po macoszemu. Mogą jedynie liczyć na rabat w wysokości 30 % w PlayStation Store. Drugie 30 % otrzymać mogą jedynie osoby opłacające abonament PlayStation Plus.

Źródło: Microsoft, Sony, Event Hubs, mortalkombat.com

    Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy