Oferta Games with Gold na marzec prezentuje się tym razem całkiem ciekawie, a już na pewno dla wszystkich tych, którym brakuje odrobiny klasyki. Tutaj Microsoft należy się pochwała, choć i inne produkcje, które trafią na Xbox One oraz Xbox 360 z pewnością przypadną do gustu graczom. Nie ma co jednak liczyć na tytuły, które „wyrywają z butów”, ale jest poprawnie.

Korzystanie z usług abonamentowych ma swoje plusy, a w przypadku graczy konsolowych, są to „darmowe” gry. Owszem, może i nie trzeba za nie fizycznie płacić, bo kolejne tytuły regularnie pojawiają się w katalogu, ale za nie i tak się niejako płaci. Przynajmniej, jeżeli ktoś ma ochotę na to, żeby rozgrywać pojedynki online. Takie „darmowe” tytuły to coś, co doskonale nadaje się na otarcie łez.

Games with Gold na marzec

Oferta Games with Gold na marzec jest właśnie czymś takim, bo po raz kolejny gracze dostają trochę starsze tytuły. W lutym było podobnie, choć tam zdecydowanie wyróżniało się „Call of Cthulhu” oraz „Star Wars Battlefront”. Tym razem Microsoft wraca trochę do tego, co pojawiło się w ofercie w styczniu, czyli do opowieści o Batmanie. Jeżeli przeszliście pierwszy sezon, to teraz będziecie mieli okazję zagrać w drugi. Podobnie jak w styczniu, teraz także udostępniona będzie od razu cała historia, bez konieczności czekania na kolejne odcinki.

Zobacz też: Klawiatura, która zachwyca i nie kosztuje majątku

Warto także zwrócić uwagę na „Sonic Generations”, czyli piękne zestawienie klasycznych przygód szybkiego jeża. Pojawienie się Sonica w zestawieniu zapewne spowodowane było niedawną premierą filmu kinowego z jeżem w roli głównej. To może być dobry powód do tego, by odpalić grę i poczuć się jak dziecko. Pełna lista tytułów z Games with Gold na marzec znajduje się poniżej.

  • Batman: The Enemy Within – The Complete Season (Części 1-5) – od 1 do 31 marca na Xbox One
  • Shantae: Half-Genie Hero – od 16 marca do 15 kwietnia na Xbox One
  • Castlevania: Lords of Shadow 2 – od 1 do 15 marca na Xbox One oraz Xbox 360
  • Sonic Generations – od 16 do 31 marca na Xbox One i Xbox 360

Źródło: Microsoft

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.