Darmowy weekend z Dying Light, czyli jedną z ważniejszych gier w katalogu polskiego Techlandu, właśnie rozpoczął się na Steam. To dobra okazja do tego, by przypomnieć sobie tytuł przed premierą kolejnej części. Ewentualnie zagrać w niego, jeżeli wcześniej ta przyjemność nas ominęła. Choć gra ma na karku ładnych parę lat, to dalej to jeden z najciekawszych tytułów z zombie w roli głównej.

Dying Light
Fot. Techland / Steam

Dying Light, obok Dead Island, to chyba najważniejszy tytuł od Techlandu, a przynajmniej najbardziej znany. Na kilka miesięcy przed premierą drugiej części, firma postanowiła zrobić swoim fanom małą niespodziankę. Choć to raczej oferta skierowana do osób, które z produkcją nie miały jeszcze do czynienia. Ta swoją premierę miała na początku 2015 roku, więc ci, którzy chcieli, już dawno mają tytuł za sobą.

Darmowy weekend z Dying Light

Darmowy weekend z Dying Light trwa od dziś do 23 lutego do godziny 19. Jest więc jeszcze chwila na to, żeby wkroczyć do świata zarażonych i poskakać odrobinę po budynkach. Produkcja od Techlandu zdobyła nie tylko serca graczy na całym świecie, ale także ponad 50 różnych nagród oraz nominacji. Sukces sprzedażowy oraz artystyczny sprawił, że firma nabrała wiatru w żagle. Widać to po pierwszych materiałach z nadchodzącej kontynuacji Dying Light. Szkoda tylko, że na tytuł trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Zobacz też: Escobar Fold 2 to flagowiec – dosłownie

Jeżeli graczom, którzy wypróbują Dying Light na Steam, tytuł przypadnie do gustu, po darmowym weekendzie będą mogli kupić produkcję ze zniżką 60 procent (edycja standardowa) lub nawet 67 procent (Enhanced Edition). Techland w ten sposób zaczyna też świętowanie 5. rocznicy Dying Light. Przez cały miesiąc mają pojawiać się nowe aktywności w grze. Te mają być udostępniane graczom co tydzień, więc rozrywki nie powinno zabraknąć. Pojawiła się także nowa aktualizacja, która wprowadza łatwiejszy poziom trudność. Coś w sam raz dla graczy, którzy chcą skupić się na eksploracji mapy i nie przejmować tym, że co chwila tracą życie.

Źródło: Steam / Techland

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.