Street Fighter 5 za darmo będzie dostępny dla użytkowników PlayStation 4 oraz PC-tów przez kilka najbliższych dni. Niestety, ale jak to zwykle bywa w tego typu przypadkach, trzeba się liczyć z pewnymi ograniczeniami. Capcom chce jednak wypromować swoją nową produkcję i jest na dobrej drodze, by zainteresować nią nowych graczy.

Street Fighter 5 za darmo
Fot. Capcom

Street Fighter to jedna z tych gier, która ma wyjątkowe miejsce w sercach wielu graczy. Obok serii „Mortal Kombat” czy „Tekken”, to jeden z tych tytułów, który zna praktycznie każdy, kto choć raz zetknął się z bijatykami. W połowie lutego na rynku pojawi się jej nowa wersja, czyli „Street Fighter 5: Champion Edition”, a więc to doskonały moment, by przetestować tytuł. I to właśnie oferuje graczom Capcom.

Street Fighter 5 za darmo

Co trzeba zrobić, żeby zagrać w Street Fighter 5 za darmo? Wystarczy mieć konto na Steam lub w PlayStation Store i ściągnąć produkcje do siebie na dysk. Warto jednak zaznaczyć, że z wersji darmowej nie będziemy się długo cieszyć. Promocja na tytuł obowiązuje tylko do 9 lutego, a udostępniona graczom wersja to trial. Innymi słowy, dostaną za darmo coś, co mogą konkretnie i dokładnie przetestować, ale jeżeli im się spodoba, to po 9 lutego, produkcję będą musieli już kupić. Czy wersja trial ustępuje w jakiś sposób normalnej?

Zobacz też: Farming Simulator 19 za darmo na PC

Jeżeli jest się nowym graczem i pobierze się bijatykę do siebie, to dostanie się dostęp do wszystkich 39 grywalnych postaci. To miła informacja, ponieważ w normalnych warunkach trzeba było ich odblokowywać w trakcie rozgrywki. Jeżeli jednak miało się już u siebie Street Fighter 5, takiej możliwości się nie dostanie. Capcom zrobił więc niespodziankę dla nowych graczy, którzy nie mieli jeszcze przyjemności grania w ich tytuł. Warto sprawdzić go osobiści, skoro teraz jest taka możliwość. To też dobra przygrywka przed mającym 14 lutego premierę „Champion Edition”. Z pewnością po darmową wersję trialową sięgnie sporo osób.

Źródło: Capcom

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.