Dying Light to bardzo dobra produkcja polskiego studia Techland. Po dodatku fabularnym The Following zdecydowano się na dość ciekawy ruch. Stworzono samodzielny dodatek skupiony na rozgrywce wieloosobowej. Konkretnie na trybie Battle Royale, który jest niezwykle popularny w ostatnich latach. Teraz omawiany dodatek możecie pobrać za darmo. O ile spełnicie jeden warunek. Ale o tym za chwilę.

Dostępny za darmo Bad Blood wniósł sporo świeżości do świata Dying Light

bad blood za darmo

Dodatek wydano 13 września 2018. Producent zadbał o to, aby mimo większej liczby graczy na mapie nie pojawiały się problemy z płynnością rozgrywki. Bad Blood wprowadził trzy nowe tryby wieloosobowe. Rapid Looting, Evacuation oraz Allies & Traitors. Ten ostatni jest chyba najciekawszy. Celem graczy jest uzbieranie odpowiedniej liczby próbek krwi zombie, która zapewni miejsce w helikopterze ewakuacyjnym. Ciężko je zdobyć działając w pojedynkę. Zawiera się więc sojusze z pozostałymi graczami. Daje to przewagę w walce, ale nie zawsze kończy się dobrze. Nigdy nie wiadomo czy i kiedy sojusznik postanowi zrobić psikusa i zostawi nas na lodzie, samemu zgarniając nagrodę.

Kto może pobrać Bad Blood za darmo?

bad blood za darmo

Z promocji może skorzystać każdy gracz posiadający podstawową wersję Dying Light na PC, PlayStation 4 lub Xboxa One. Bad Blood jest jednak dostępny tylko na PC. Grę można odebrać w postaci kodu do wykorzystania na platformie Steam. Aby go otrzymać, należy udać się na oficjalną stronę gry i połączyć konto z zakupionym Dying Light z tym Techlandu.

Zobacz także: Half-Life z dodatkami na PC za darmo

Źródło: Steam, Techland, vg247

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Stec

Śledzi rynek smartfonów, komputerów oraz gier na wszystkie platformy. Mniej lub więcej, ale zawsze o czymś pisał. Jeżeli nie o grach, to o smartfonach. Wylewał także siódme poty na forach poświęconych konsolom w Polsce. Jego pierwszym Androidem w kieszeni był Cupcake i od tamtej pory jedynie raz romansował z iOS.