Mario Kart Tour na Androida od samego początku nie był tym, czego oczekiwali gracze. Owszem gra jest ciekawa i wciągająca, lecz brakowało jej najważniejszego – multiplayera. W listopadzie zapowiedziano beta testy tego wyczekiwanego trybu wieloosobowego. Na kolejne informacje przyszło nam czekać miesiąc. Dopiero w grudniu pojawiły się szczegóły dotyczące tego kto i na jakich zasadach będzie mógł w nich uczestniczyć.

Tryb multiplayer w Mario Kart Tour testować mogła tylko część graczy

multiplayer mario kart

Najpierw mogły go sprawdzić tylko osoby opłacające złotą przepustkę. Ta nie jest tania, kosztuje prawie 5 dolarów. Teraz przyszła pora na drugą fazę testów. Zaproszono do nich wszystkich graczy. Wystarczy posiadać aktualną wersję gry. Ścigać możemy się z ze znajomymi lub losowo dobranymi przeciwnikami. Ciekawą opcją jest także możliwość zagrania z nieznajomymi znajdującymi się pobliżu. Konieczne jest jednak uruchomienie lokalizacji w smartfonie i przyznanie grze odpowiednich uprawnień.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Co należy wiedzieć przed odpaleniem trybu multiplayer w Mario Kart Tour?

multiplayer mario kart

Na początek warto mieć na uwadze, że nasze postępy w trybie wieloosobowym nie zostaną zapisane i przeniesione do finalnej wersji gry po zakończeniu testów. Myślę jednak, że w tym momencie gracze cieszą się, że w ogóle mogą się bawić wspólnie ze znajomymi i osiągnięte wyniki nie są aż tak ważne. Jeżeli chcecie sprawdzić tryb multiplayer, to musicie się pospieszyć. Testy potrwają jeszcze tylko kilka dni. Zakończą się 28 stycznia. Szkoda, że nie potrwają dłużej. Jednak skoro będą tak krótkie, to prawdopodobnie nowy tryb jest już praktycznie ukończony i wkrótce stanie się integralną częścią Mario Kart Tour.

Zobacz także: Dell skrzyżował Nintendo Switch z Windowsem 10 i wygląda to świetnie

Źródło: Nintendo
Arkadiusz Stec

Śledzi rynek smartfonów, komputerów oraz gier na wszystkie platformy. Mniej lub więcej, ale zawsze o czymś pisał. Jeżeli nie o grach, to o smartfonach. Wylewał także siódme poty na forach poświęconych konsolom w Polsce. Jego pierwszym Androidem w kieszeni był Cupcake i od tamtej pory jedynie raz romansował z iOS.