sezon modern warfare

Pierwszy sezon w Modern Warfare startuje już za kilka dni

Arkadiusz Stec Arkadiusz Stec Gry

Call of Duty: Modern Warfare doczeka się sporej aktualizacji. Wraz z nią wystartuje pierwszy sezon i Battle Pass. Jaką dodatkową zawartość otrzymamy i kiedy wystartuje sezon?

Pierwszy sezon w Modern Warfare startuje na początku grudnia

sezon modern warfare

Sezon wystartuje na wszystkich platformach tego samego dnia – 3 grudnia. Do dyspozycji graczy oddanych zostanie kilka nowych map. Crash, Vacant oraz Shipment to nazwy dobrze znane wszystkim graczom, trzymającym się serii od czasów Call of Duty 4: Modern Warfare. Zagrać na nich będzie można w standardowych trybach multiplayer. Dla osób wolących potyczki Gunfight 2v2 także przygotowano trzy nowe mapy. Fani trybu Wojny naziemnej otrzymają zaś tylko jedną.

Nowe tryby gry w Modern Warfare, od których warto rozpocząć sezon

sezon modern warfare

Nowe mapy to nie wszystko. Jeżeli znudziły was znane od lat tryby gry, to będziecie mogli sprawdzić kilka nowych. Pierwszy to Reinforce, który jest hybrydą Dominacji oraz Znajdź i Zniszcz. Kolejny nowy tryb to Zainfekowany. Nie wiadomo jeszcze, na czym będzie polegał. Ostatnim jest On Site Procurement (O.S.P.). To tryb 2v2, w którym gracz zaczyna bez broni i zdobywa ją dopiero w trakcie trwania meczu. Ważnym elementem nowego Call of Duty jest tryb co-op. Producent stara się podtrzymać zainteresowanie nim i doda pięć nowych misji. Arsenał dostępnych broni zostanie powiększony o karabin szturmowy RAM-7 oraz LKM Holger-26.

Pierwszy sezon w Modern Warfare to także przepustka sezonowa

sezon modern warfare

100 poziomów – tyle właśnie będzie miał Battle Pass. Nie wiadomo jeszcze o nim zbyt wiele, ale prawdopodobnie będzie można dzięki niemu zdobyć nowe bronie, kamuflaże czy inne elementy kosmetyczne. Oczywiście będzie miał dwie formy – bezpłatną i płatną. Nie wiemy, ile dokładnie kontentu pojawi się w grze. Infinity Ward i Activision twierdzą, że 3 grudnia gracze otrzymają największą dawkę zawartości w historii całej serii. Pozostaje nam poczekać do 3 grudnia i sprawdzić wiarygodność tych słów.

Zobacz także: Zombie atakują graczy w Call of Duty Mobile

Źródło: Blog Activision

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy