Serial Cleaner za darmo

Serial Cleaner za darmo jeszcze tylko przez 2 dni

Gry

Lubicie dwuwymiarowe gry indie? Jeżeli tak to polecam sprawdzić Serial Cleaner. Grę w chwili obecnej można pobrać za darmo. To bardzo ciekawy tytuł, który ciężko przyporządkować do jednego, konkretnego gatunku. Dlaczego warto się nim zainteresować i do kiedy trwa promocja?

Dostępny za darmo Serial Cleaner to gra dla fanów Fargo i Pulp Fiction

Seryjny czyściciel, bo tak można przetłumaczyć ten tytuł, opowiada o trudach pracy polegającej na sprzątaniu miejsc zbrodni. Wyraźnie widać inspirację serialem Fargo, filmem Pulp Fiction i innymi filmami Quentina Tarantino. Nie jest to gra w pełni poważna. Wystarczy rzucić okiem na wygląd głównego bohatera i już wiadomo, że będzie zabawnie. Serial Cleaner to mieszanka gry akcji oraz skradanki. Misje dostępne w grze są wzorowane na prawdziwych zbrodniach z lat siedemdziesiątych. Naszym celem jest wyczyszczenie miejsc zbrodni w tak dokładny sposób, aby nie wzbudziły podejrzeń policji.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Za darmo pobierzemy tylko Serial Cleaner w wersji na PC

Serial Cleaner za darmo

Gra została wydana na PC oraz konsole obecnej generacji. Promocja dotyczy jednak tylko wersji na komputery z systemem Windows. Posiadacze Xboxa One, Playstation 4 oraz Nintendo Switch muszą obejść się smakiem. Recenzenci co prawda nie uznali tego tytułu za wybitny, lecz myślę, że przy cenie wynoszącej zero złotych śmiało, można dać jej szansę. Gra jest dość krótka. Ukończenie jej zajmuje około 5 godzin. Prawdopodobnie szybko zapomnicie o Serial Cleaner, ale nie będziecie żałować spędzonego przy nim czasu.

Gdzie można wyrwać Serial Cleaner za darmo?

Serial Cleaner za darmo

Jak zapewnie niektórzy już się domyślają, za promocją stoi Humble Store. Aby skorzystać z promocji, należy udać się pod ten link i  kliknąć przycisk „Get the game”. Otrzymacie wtedy klucz pozwalający pobrać Serial Cleaner za darmo z platformy Steam. Regularna cena gry to niecałe 54 złote, więc jeżeli jesteście zainteresowani tytułem i nie chcecie wydać ani złotówki to się spieszcie. Promocja trwa jeszcze tylko 2 dni.

Zobacz także: Startuje Steam Remote Play Together. Co to takiego?

Źródło: humblebundle.com, GameSpot, Steam, Draw Distance


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x