Anthem Next

Powstaje Anthem Next – fani płaczą i śmieją się jednocześnie

Gry

BioWare oraz EA nie stanęły na wysokości zadania, wydając Anthem. Graczy ciągle ubywa, ale na horyzoncie pojawił się Anthem Next. Czy będzie w stanie coś zmienić? Każda kolejna aktualizacja nie spełniała oczekiwań. Gra borykała i boryka się nadal z wieloma problemami. Być może ulegnie to zmianie, choć po tylu obietnicach ze strony producenta fani podchodzą do takich rewelacji bardzo sceptycznie. Czym będzie Anthem Next (nazywany także Anthem 2.0) i jak ma wyglądać kolejna próba ratowania gry?

Dlaczego powstaje Anthem Next?

Anthem Next

Przed premierą, kiedy ruszyła akcja promocyjna, gra wydawała się spełnieniem marzeń wielu osób. Otwarty świat, masa przedmiotów i broni do znalezienia. Innymi słowy, gra miała być ogromna. Po premierze okazało się, że wcale tak nie jest. Po osiągnięciu określonego levelu w zasadzie nie było co robić (o ile oczywiście ktoś miał tyle samozaparcia, aby spędzić przy grze tyle godzin). Pozostało wtedy czekać na aktualizacje i dodatki, które miały być naszpikowane ciekawą zawartością. Wszystko się opóźniało, a gracze tracili cierpliwość. W tym czasie do mediów przeciekały bardzo niepokojące informacje, które nie wróżyły dobrze Anthem. Okazało się bowiem, że grę projektowano kilka lat, jednak sama jej produkcja rozpoczęła się zaledwie 18 miesięcy przed premierą. To wyjaśniało, dlaczego gra nie została dopracowana.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Anthem Next ma być lekiem na całe zło

Anthem Next

Serwis Kotaku powołując się na pewne i sprawdzone źródło twierdzi, że gra zostanie mocno przebudowana, aby podtrzymać ją przy życiu. BioWare i EA pracują podobno nad projektem mogącym nosić nazwę Anthem Next lub Anthem 2.0. W związku z tym, pracownicy studia od kilku miesięcy rozkładają grę na części pierwsze i chcą ją całkowicie zmodernizować. Obecnie nie podjęto jednak decyzji dotyczącej sposobu wydania takiej aktualizacji. Czy w ręce graczy oddana zostanie całkowicie odmieniona gra w formie jednego dużego patcha? Tak prawdopodobnie się stanie, jednak inną rozważaną opcją jest wprowadzanie zmian i dodawanie kontentu w formie wielu mniejszych aktualizacji. O ile gracze lubią otrzymywać nową zawartość w pewnych odstępach czasu, to w przypadku Anthem chyba tylko pierwsza opcja się sprawdzi. Cierpliwość graczy już dawno się skończyła.

To dość ciekawe zagranie ze strony EA. Firma jest znana z cięcia kosztów i zamykania nierentownych projektów. Ciekawe więc skąd tyle wiary w BioWare i samo Anthem?

Zobacz także: EA potwierdza – Apex Legends trafi na smartfony, ale trzeba być cierpliwym

Źródło: Kotaku


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x