tetris royale 99 android ios

Tetris Royale, czyli wyjątkowy battle royale trafi na smartfony

Gry

Tetris to gra tak kultowa, że z pewnością każdy o niej słyszał i zna wiele mniej lub bardziej prawdziwych legend z nią związanych. Mogłoby się wydawać, że nie da się już nic wymyślić nowego w tej rozgrywce, a wtedy przychodzi ktoś, kto o tym nie wie i… powstaje Tetris 99. Połączenie doskonale znanych klocków z Battle Royale, gdzie mierzymy się w pojedynku, w ramach którego uczestniczy 99 graczy i… musimy przetrwać. Dynamicznie rosnący poziom trudności, niespodziewane ataki i powstała wręcz uzależniająca gra na Nintendo Switch. Tymczasem Tetris Royale to godny odpowiednik na kolejne urzązenia mobilne.

Tetris Royale, czyli Tetris 99 w wersji na smartfony

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zasad gry w Tetrisa nie będę tłumaczył. Jednak na czym polega zastosowanie battle royale w Tetris 99? W skrócie oznaczamy przeciwnik, któremu chcemy podrzucić złożone linie i tym sposobem próbujemy zapełnić mu planszę. Ten oczywiście wie, że jest na celowniku, więc równie dobrze może zrobić to samo. Taka właśnie rozgrywka dostępna jest na razie na Nintendo Switch i zbiera rewelacyjne recenzje. W takim razie teraz przyszedł czas na mobilny odpowiednik, ale na smartfony. Dokładniej na Androida i iOS. Obecnie Tetris Royale, bo tak ma się nazywać gra, jest w fazie projektowania, ale otwarte testy mają się rozpocząć jeszcze w tym roku. Różnica w stosunku do pierwowzoru jest taka, że jednocześnie grać będzie 100 osób, a nie 99. Nie zabraknie też trybu dla pojedynczych graczy, dziennych wyzwań, możliwości dostosowywania profilu, różnych ulepszeń i innych, zapewne płatnych dodatków.

Zobacz też: Co jak co, ale na aktualizacje w przypadku Nokii nie możemy narzekać.

Oczywiście Tetris Royale nie stanowi bezczelnej kopii. Gra jest tworzona przez studio N3TWORK, które jest odpowiedzialne między innymi za Legendary: Game of Heroes. To otrzymało zielone światło na wykorzystanie marki przez The Tetris Company w ramach wieloletniej, ekskluzywnej współpracy. Zainteresowani Tetris Royale?

 

Źródło: The Verge


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x