Stranger Things to jeden z najpopularniejszych seriali oryginalnych Netflixa, lecz nic w tym dziwnego – wyróżnia się on przede wszystkim wciągającą historią i intrygującym uniwersum. Jeśli jeszcze nie oglądaliście tej produkcji, to zróbcie to jak najszybciej – sam losy bohaterów śledziłem z wypiekami na twarzy. Osoby, które polubiły świat Stranger Things, otrzymały jednak nowy powód do radości – powstaje gra bazowana na serialu.

Gra na podstawie Stranger Things. Czego możemy oczekiwać?

Gra, o której mowa w tym artykule, przez zarząd Netflixa zapowiedziana została na konferencji E3. Nie wiemy o niej zbyt wiele, jednak z pewnością w pracach nad produkcją uczestniczyć będzie fińskie studio Next Games – twórcy The Walking Dead: Our World. Gra bazowana na serialu Stranger Things będzie zintegrowana z Mapami Google, zatem możemy po niej oczekiwać nieco bardziej aktywnej rozgrywki, podobnie jak miało to miejsce w przypadku Pokemon GO. Produkcja połączy elementy RPG z rozwiązywaniem zagadek logicznych, będzie oferowała również tryb kooperacji. Jedne z pierwszych informacji o grze możecie zobaczyć poniżej, w wiadomości udostępnionej przez Netflixa na Twitterze.

Gra mobilna na podstawie Stranger Things dostępna będzie w sklepach Google Play oraz Appstore. Jej premiera planowana jest na 2020 rok. Jakie są Wasze oczekiwania względem tej produkcji? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Netflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.