Stranger Things gra

Powstaje gra na podstawie serialu Stranger Things. Gratka dla fanów retro?

Gry

Stranger Things to jeden z najpopularniejszych seriali oryginalnych Netflixa, lecz nic w tym dziwnego – wyróżnia się on przede wszystkim wciągającą historią i intrygującym uniwersum. Jeśli jeszcze nie oglądaliście tej produkcji, to zróbcie to jak najszybciej – sam losy bohaterów śledziłem z wypiekami na twarzy. Osoby, które polubiły świat Stranger Things, otrzymały jednak nowy powód do radości – powstaje gra bazowana na serialu.

Gra na podstawie Stranger Things. Czego możemy oczekiwać?

Gra, o której mowa w tym artykule, przez zarząd Netflixa zapowiedziana została na konferencji E3. Nie wiemy o niej zbyt wiele, jednak z pewnością w pracach nad produkcją uczestniczyć będzie fińskie studio Next Games – twórcy The Walking Dead: Our World. Gra bazowana na serialu Stranger Things będzie zintegrowana z Mapami Google, zatem możemy po niej oczekiwać nieco bardziej aktywnej rozgrywki, podobnie jak miało to miejsce w przypadku Pokemon GO. Produkcja połączy elementy RPG z rozwiązywaniem zagadek logicznych, będzie oferowała również tryb kooperacji. Jedne z pierwszych informacji o grze możecie zobaczyć poniżej, w wiadomości udostępnionej przez Netflixa na Twitterze.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Gra mobilna na podstawie Stranger Things dostępna będzie w sklepach Google Play oraz Appstore. Jej premiera planowana jest na 2020 rok. Jakie są Wasze oczekiwania względem tej produkcji? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Netflix






Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x