platne gry za darmo hitman sniper promocja

Płatne gry za darmo – spiesz się, jeśli chcesz zaoszczędzić [20.03]

Gry

Aplikacji w Sklepie Play jest tak wiele, że… coraz częściej jest odsiać coś wartościowego od zwykłego oszustwa, a nawet potencjalnego zagrożenia, ale może aż tak nie złorzeczmy. Okazuje się, że nawet w przypadku płatnych aplikacji, gdzie wydajemy nasze pieniądze, możemy otrzymać coś niekoniecznie wartego uwagi. Pomagają w tym testy, możliwość zwrotu, ale z pewnością najciekawsze są promocje. Szczególnie gdy mówimy o 100% przecenach. Dlatego przed Wam kolejna porcja płatnych gier za darmo.

Płatne gry za darmo — promocje ograniczone czasowo

Hitman Sniper — ostatnie godziny jak nie minuty

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Marki samej w sobie nie muszę Wam przedstawiać. Wcielamy się w rolę Agenta 47 i jako strzelec wyborowy musimy pozbyć się naszych celów. Czy zrobimy to w formie przypadku, czy też zwykłego morderstwa, to wszystko zależy od Waszego podejścia. Ponad 150 misji z pewnością szybko się nie kończą.

Pobierz za darmo ze Sklepu Play i zaoszczędź 5,19 złotych.

 

Into the Void — ostatnie godziny jak nie minuty

Science-fiction w ciekawej stylistyce. Jest to swego rodzaju strategia czasu rzeczywistego z kilkoma, ciekawymi mechanikami. Fani bitw kosmicznych powinni być zachwyceni.

Pobierz za darmo ze Sklepu Play i zaoszczędź 18,99 złotych.

 

SUBURBIA City Building Game — ostatni dzień

Tym razem mamy do czynienia z kategorią gier, której nie jestem wielkim fanem, ale z pewnością jest ich wielu na świecie. Szczególnie że mamy do czynienia z tytułem, który otrzymał prestiżową nagrodę Mensa Select Mind Games. Budujemy swoją metropolię, podzieloną na wiele gałęzi, ale trzeba to robić z głową. Nie zabrakło też trybu multiplayer.

Pobierz za darmo ze Sklepu Play i zaoszczędź 32,99 złotych.

 

PUSH — ostatni dzień promocji

Podobno jest to gra, która naprawdę potrafi wciągnąć. Szczególnie tyczy się to fanów logicznego myślenia, gdzie rozwiązywanie potencjalnie prostych zagadek musi wiązać się też z dużą cierpliwością.

Pobierz za darmo ze Sklepu Play i zaoszczędź 2,99 złotych.

 

Mystic Guardian VIP — pozostało 7 dni

To ewidentna propozycja dla fanów jRPG-ów. Autorzy zapewniają, że pracę nad powyższym tytułem zajęły 5 lat, więc coś dobrego w niej musi być, prawda?

Pobierz za darmo ze Sklepu Play i zaoszczędź 16,99 złotych.

 

Minesweeper — pozostało 5 dni

minesweeper platne gry za darmo

Chyba nikomu nie muszę przedstawiać, czym jest Saper i jakie zasady w tym tytule panują. Jest to kolejna wariacja, która na swój sposób rozwija tradycyjną rozgrywkę o między innymi różne rodzaje bomb. Oczywiście klasyczna wersja też jest zawarta.

Pobierz Minesweeper za darmo i zaoszczędź 10,99 złotych.

 

Mental Hospital III — ostatni dzień promocji

Pierwszoosobowy horror, który swoje lata już ma, bo w 2014 roku zdobył nagrodę najlepszej gry swojej kategorii. Co tu dużo mówić, musimy przejść przez szpital i nie zginąć — czy to w grze, czy w rzeczywistości ze strachu.

Pobierz za darmo ze Sklepu Play i zaoszczędź 1,79 złotych.

 

Buff Knight Advanced — pozostały 3 dni

Zestawienie bez klimatu retro byłoby… po prostu niespodziewane. Popyt a tego typu tytuły jest coraz większy. Szczególnie w zestawieniu z RPG. Ten dwuwymiarowy tytuł zdobył naprawdę wiele nagród, chociaż tak, jak poprzedni, nie należy do najmłodszych. Tylko w tym przypadku stylistyka aż tak bardzo się nie zestarzała.

Pobierz za darmo ze Sklepu Play i zaoszczędź 4,09 złotych.

 

Infinity Dungeon — ostatni dzień promocji

Na końcu coś, w co… zagramy w pionie. To ewidentny zabijacz czasu, aniżeli tytuł wymagający ogromnego zaangażowania i śledzenia fabuły. Zabijacz na dwa sposoby, bo Twoim zadaniem też jest zabijanie wszystkiego, co spotkasz na swojej drodze.

Pobierz za darmo ze Sklepy Play i zaoszczędź 9,19 złotych.

Zobacz też: Jak działa tryb pulpitu w Android Q?

Na koniec tradycyjne pytanie do Was, czyli który tytuł najbardziej przypadł Wam do gustu? W sumie możecie zaoszczędzić ponad 100 złotych, więc pobiliśmy poprzedni wynik.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x