scream go hero krzyk

Scream Go Hero, czyli gra, która przez krzyk stała się hitem

Gry

Pamiętacie Flappy Bird? Gra, która okazała się wielkim hitem, bo… była irytująco trudna. Bardzo prosta rozgrywka, niezbyt rozbudowany interfejs, zerowa fabuła, a mimo to świat oszalał na punkcie tego tytułu. Wokół niego zrodziło się wiele legend, mniej lub bardziej pozytywnych, ale nawet Google postanowiło wykorzystać tę prostotę do swojego easter egga w Androidzie Lollipop. Tytułów, jak Flappy Bird jest wiele, ale żaden nie powtórzył jego sukcesu. Czy uda się to Scream Go Hero?

Scream Go Hero — krzycz, graj i dziel się filmami

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Tak, Scream Go Hero to nie jest nowy tytuł. Liczy sobie około 2 lat, ale w ostatnich kilku dniach wiele osób na nowo go odkryło i zaczyna tworzyć się nowy viral, który być może lada moment dotrze także do Polski. Ponownie, bo przynajmniej jedno podejście już było. O co w tej grze chodzi? Wykorzystuje ona mikrofon do sterowania ludzikiem. Zależnie od natężenia i częstotliwości, postać przesuwa się do przodu i skacze. Oczywiście musimy omijać przeszkody, aby nie było tak łatwo. Nie brzmi to, jak zbyt ambitna gra, prawda? To samo było z Flappy Bird, ale teraz spójrzcie z boku na gracza i… mamy sukces na YouTube’a lub dla nowej zakładki Facebooka dla graczy. Po prostu ludzie lubią oglądać, gdy ktoś się wygłupia, a to idealny powód do tego. Tak, celowo nie wybrałem takiego przykładu na powyższą prezentację. Przed kolejnymi filmami ostrzegam:

Zobacz też: Biometria ewidentnie wymaga dopracowania.

Scream Go Hero dostępne jest na wielu platformach, więc zainteresowani jej sprawdzeniem, mogą to zrobić poprzez:

 

Źródło: Reddit


    Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
    x