live or die survival pro gra za darmo

Pełnoprawne i płatne gry do pobrania za darmo!

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Gry

Deweloperzy mają to do siebie, że często zachęcają do swoich produkcji poprzez promocje. To wręcz naturalne, że niektóre tytuły, mimo że wiekowe, to wciąż mogą stanowić ciekawą formę zainteresowania wydawcom. Użytkownicy, którzy wciągnąć się w daną rozgrywkę, mogą polecić dany tytuł innym, gdy ten będzie już płatny. Dlatego pojawianie się płatnych gier ze 100% rabatem jest czymś naturalnym.

Płatne gry za darmo — tym razem jest ciekawiej

Legend of the Moon

Połączenie platformówki z RPG w stylu graficznym rodem z przełomu tysiącleci. Niektórzy wskazują, że można doszukać się wielu nawiązań do SNES-a, aczkolwiek z pewnością nie jest to najważniejsza karta przetargowa tego tytułu. Oszczędzacie 3,97 złotych.

Legend of the Moon do pobrania za darmo w Sklepie Play jeszcze przez 3 dni

Magnet Balls 2

Tym razem coś zdecydowanie… prostszego, mniej rozbudowanego i z prostym celem. Tytuł może nie porywa graficznie, ale z pewnością wciągnie fanów gier tej kategorii. Wasze zadanie? Złożyć 3 kule, aby je zbić. Na co dzień gra dostępna jest za 1,79 złotych.

Magnet Balls 2 dostępne za darmo w Sklepie Play jeszcze przez 2 dni.

CELL 13

Lubicie zagadki? W takim razie tę grę musicie pobrać. Niektórzy nawiązują tym tytułem do hitu, jakim niewątpliwie jest seria Portal od Valve i poniekąd coś w tym jest, o mamy do czynienia z teleportacją. Niemniej celem jest przejście kulki od punktu A do punktu B. Oszczędzacie 3,29 złotych.

Pobierz CELL 13 za darmo ze Sklepu Play — promocja kończy się jutro!

Beneath the Basement

Tym razem coś dla fanów mrocznych klimatów. Swego rodzaju platformówka, która też wymaga od użytkownika zręczności i na swój sposób planowania. Tytuł z pewnością docenią fani wyzwań. Przy okazji też mamy do czynienia z miłą dla oka grafiką, choć sam interfejs mógłby doczekać się odświeżenia. Oszczędzacie 3,79 złotych.

Beneath the Basement do pobrania za darmo ze Sklepu Play jeszcze przez kilka godzin!

Hexasmash

Po raz kolejny przechodź poziomy, rozwiązując zagadki i tworząc reakcję łańcuchową. Zwolnij kule w taki sposób, aby zniszczyć wszystkie sześciokąty, co też sugeruje sam tytuł, na którym teraz możecie zaoszczędzić 3,29 złotych.

Hexasmash pobierzesz za darmo ze Sklepu Play jeszcze przez kilka godzin.

The House HD

Lubisz się bać? W takim razie ta gra może być właśnie dla Ciebie. Pierwszoosobowa strzelanka, która ma wystraszyć gracza swoją ciemnością i specyficznym charakterem. Na co dzień ta gra kosztuje 1,79 złotych.

Pobierz The House HD za darmo — promocja kończy się za tydzień.

LASERBREAK 2

Oglądając powyższy trailer, możesz skojarzyć ten tytuł z Hexasmash. To dokładnie ten sam wydawca, a gra wyznaje podobną zasadę. Wykorzystaj swoją kreatywność, aby zniszczyć tym razem „X”. Możesz zaoszczędzić 3,29 złotych.

LASERBREAK 2 możesz pobrać za darmo ze Sklepu Play jeszcze przez 4 dni.

Live or Die: Survival Pro

Nie mogło zabraknąć zombie w tym zestawieniu i kolejnej gry, w której musisz po prostu przeżyć, budując swoją osadę. Minecraft, Fortnite i wszystko, co obecnie popularne na rynku gier. Gra na co dzień kosztuje 5,19 złotych.

Live or Die: Survival Pro do pobrania za darmo ze Sklepu Play jeszcze przez 6 dni.

Zobacz też: Czyżbyś nie musiał się już obawiać opłat za paczki z AliExpress?

Tymczasem odsyłam Was do poprzedniego tego typu zestawienia, z którego jeszcze kilka tytułów pozostało w promocji i można je pobrać za darmo.

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy