Diablo Immortal to kolejna odsłona kultowej serii. Przygotujcie smartfony!

mm Michał Derej Gry 2018-11-03

Tegoroczny konwent BlizzCon 2018 właśnie trwa w najlepsze. Jest to wielkie święto dla wszystkich fanów gier studia Blizzard Entertainment – to właśnie na corocznej imprezie prezentowane są nowe produkcje oraz plany firmy na przyszłość. Wczoraj podczas otwarcia konwentu zaprezentowana została nam gra z uniwersum Diablo o nazwie Diablo Immortal. Produkcja dostępna będzie wyłącznie na urządzeniach mobilnych. Jak będzie wyglądała rozgrywka?

Diablo Immortal – jak kultowy hack’n’slash będzie wyglądał na smartfonach?

Diablo Immortal to nowa gra mobilna tworzona przez studia Blizzard Entertainment i NetEase. Produkcja pojawi się wyłącznie na smartfonach działających pod kontrolą systemu Android i iOS. Fabuła gry wypełnić ma luki obecne pomiędzy drugą a trzecią częścią Diablo. Model rozgrywki nie został zmieniony, zatem Immortal wciąż łączyć będzie elementy gry RPG i akcji, obecny będzie również tryb dla wielu graczy. Zmodyfikowany został oczywiście schemat sterowania – od teraz dostosowany jest on do wyświetlaczy urządzeń mobilnych, które z założenia są mniejsze niż ekran telewizora czy komputera. Gracz będzie mógł wcielić się w jedną z sześciu klas postaci (każda z nich posiadać będzie unikatowe umiejętności). Jeżeli chcecie zapoznać się ze zwiastunem rozgrywki, to zachęcam Was do obejrzenia poniższego filmu.

Gra prawdopodobnie dystrybuowana będzie w modelu free-to-play. Premiera Diablo Immortal zaplanowana została na przyszły rok. Do wczesnych testów produkcji można zapisać się już na oficjalnej stronie Blizzarda. Co sądzicie o Diablo Immortal? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Blizzard • MishastY

  Wiesz jaki jest problem? To jest MMO. A jak MMO na smarfosmato będzie p2w. Ciekawe też że na filmach pokazane są 3 postacie… Resztą za hajs czy jeszcze nie gotowa? Serio, zapłaciłbym za tą grę byle była fair. Niestety to jest diablo i jak ludzie narzekać nie będą, itak im się ta gra opłaci. Niestety, bo chyba powinni dostać kopa żeby posłuchać fanów .

 • Jacek Pietruszczak

  re-skin z chińskiej siekanki (light of the crusader) nastawiony wyłącznie na kasę z mikrotranskacji to splunięcie w twarz fanom marki. Nikt tego gówna nie chce i mam nadzieję, że blizz mocno odczuje finansowo ten strzał w stopę, który zrobił.

  • łukasz Jedryszczyk

   Niestety Blizzard to taki Apple w świecie gier ciągnie z graczy ile może jednak dalej wszyscy kupują i tu pewnie będzie podobnie

   • Dawid 343434

    bo to giera na rynek azjatycki, wiadom oze tam mobilne gry + mikroplatnosci to strzal w „10”. Amerykanie juz ich wybuczeli, Europejczycy czekaja w kolejce 😉 a Azjaci zagraja.

    co nie zmienia faktu ze jest to odcisk na ich zyciorysie.

 • Marucins

  Sp… z tym G! Wstydu oszczędź!

 • regod

  Jak free to play i mikropłatności, a na to się zanosi to mam ich gdzieś !!! Niech dadzą diablo 1 2 3 to z miłą chęcią kupię.x