Tegoroczny konwent BlizzCon 2018 właśnie trwa w najlepsze. Jest to wielkie święto dla wszystkich fanów gier studia Blizzard Entertainment – to właśnie na corocznej imprezie prezentowane są nowe produkcje oraz plany firmy na przyszłość. Wczoraj podczas otwarcia konwentu zaprezentowana została nam gra z uniwersum Diablo o nazwie Diablo Immortal. Produkcja dostępna będzie wyłącznie na urządzeniach mobilnych. Jak będzie wyglądała rozgrywka?

Diablo Immortal – jak kultowy hack’n’slash będzie wyglądał na smartfonach?

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Diablo Immortal to nowa gra mobilna tworzona przez studia Blizzard Entertainment i NetEase. Produkcja pojawi się wyłącznie na smartfonach działających pod kontrolą systemu Android i iOS. Fabuła gry wypełnić ma luki obecne pomiędzy drugą a trzecią częścią Diablo. Model rozgrywki nie został zmieniony, zatem Immortal wciąż łączyć będzie elementy gry RPG i akcji, obecny będzie również tryb dla wielu graczy. Zmodyfikowany został oczywiście schemat sterowania – od teraz dostosowany jest on do wyświetlaczy urządzeń mobilnych, które z założenia są mniejsze niż ekran telewizora czy komputera. Gracz będzie mógł wcielić się w jedną z sześciu klas postaci (każda z nich posiadać będzie unikatowe umiejętności). Jeżeli chcecie zapoznać się ze zwiastunem rozgrywki, to zachęcam Was do obejrzenia poniższego filmu.

Gra prawdopodobnie dystrybuowana będzie w modelu free-to-play. Premiera Diablo Immortal zaplanowana została na przyszły rok. Do wczesnych testów produkcji można zapisać się już na oficjalnej stronie Blizzarda. Co sądzicie o Diablo Immortal? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Blizzard

 
Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.