Telltale

To koniec studia Telltale Games. Wszystkie kolejne projekty anulowane

Gry

Jeżeli od czasu do czasu gracie na swoich smartfonach, to zapewne kojarzycie produkcje studia Telltale Games, które znaleźć można w Google Play. Są to gry takie jak m.in. The Walking Dead, Game of Thrones czy The Wolf Among Us, które wyróżniają się przede wszystkim ciekawą fabułą. Jeżeli jesteście fanami rozgrywki tego typu, to niestety mam dla Was złą wiadomość – studio Telltale Games kończy swoją działalność.

To koniec studia Telltale Games. Co stanie się z zapowiedzianymi produkcjami?

Studio Telltale Games o ciężkiej decyzji poinformowało nas już na Twitterze.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz także: Nowa aktualizacja WhatsAppa w wersji beta jest świetna!

Jak podaje portal Gamasutra, wszystkie przyszłe produkcje Telltale z wyjątkiem The Walking Dead: Season 4 zostały anulowane. Firma zwolniła już większość pracowników – nad kontynuacją opowieści o zombie prawdopodobnie pracuje jeszcze około 25 osób. Patrząc na wydarzenia, które miały miejsce w przeszłości, mogliśmy się jednak niestety spodziewać zamknięcia Telltale Games – studio, w związku z problemami finansowymi, w zeszłym roku zmniejszyło liczbę deweloperów o 25%. Moim zdaniem, firma prawdopodobnie nie poradziła sobie z ekspansją rynku mobilnego, który rządzi się swoimi prawami. Czy graliście w jakąś grę Telltale? Jeśli tak, to czy produkcja Wam się podobała?

Źródło: Telltale Games


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x