crackables oneplus google

Google i OnePlus prezentują Crackables – grę logiczną z cennymi nagrodami

Michał Derej Michał Derej Gry

Jakiś czas temu firmy Google i OnePlus zapowiedziały grę mobilną, która ma szansę wybić się na tle nudnych produkcji, które mnożą się w sklepie Google Play. Mowa o Crackables – grze logicznej, w której gracze wygrywać będą mogli prawdziwe nagrody. Jeden szczęśliwiec do domu wróci z cennym skarbem – zestawem do gier wideo o wartości 110 tysięcy złotych. Wybrani pozostali uczestnicy otrzymają pomniejsze nagrody.

Na czym będzie polegała rozgrywka w grze Crackables?

Crackables to gra logiczna, która mieszać będzie zagadki wirtualne z takimi, z którymi zmierzyć będzie można się w realnym świecie. Podczas rozwiązywania serii łamigłówek (będą liczyły się tu zarówno umiejętności, jak i szybkość) gracze będą rywalizować ze sobą. Pierwsze 1000 osób, którym uda się pokonać trzy zagadki, od twórców gry otrzyma prezent – fizyczny mikrokontroler, który niezbędny będzie w kolejnych łamigłówkach.

Zobacz także: Oto nowe Nokie – poznajcie modele 9 i X7.

Fabuła gry Crackables stworzona została przez studio Sleep Derivation Lab, które współtworzyło produkcje takie jak m.in. Red Dead Redemption. Jeżeli jesteście zainteresowani grą, to wstępnie można się już z nią zapoznać na specjalnej stronie OnePlusa. Oficjalny start zabawy ustalony został na 18 września (czyli już jutro) na godzinę 14:00. Czy planujecie dołączyć do rozgrywki?

Źródło: OnePlus

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy