Nie wiesz jak spersonalizować Androida? Google Ci podpowie!

Android

Mocną stroną Androida jest szeroki zakres jego personalizacji. Możemy w nim zmienić wszystko – ikony, tapety, nakładki, dźwięki… Wybór jest ogromny, lecz czasami brak inspiracji. A przecież jesteśmy żądni przyciągającego wzrok efektu. Właśnie w tym momencie pomocną dłoń wyciąga Google.

Gigant z Mountain View uruchomił właśnie stronę „myAndroid Taste Test”. Jak sama nazwa wskazuje jest to kwestionariusz, w  którym będziemy musieli udzielić odpowiedzi na 22 pytania. Efektem będzie propozycja aplikacji, tapet oraz ikon dobranych specjalnie dla nas. myAndroid może być zatem dobrym pomysłem dla tych, którzy od dłuższego czasu szukali koncepcji na odświeżenie swojego pulpitu.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Pytania dotyczą naszych upodobań – czy wolimy jasny styl, czy ciemny, czy ikony mają być zaokrąglone bądź też kwadratowe, czy więcej słuchamy muzyki, czy może częściej sprawdzamy pogodę. Jeśli jesteście zainteresowani testem myAndroid, kliknijcie TUTAJStrona może nie działać na komputerze ze względu na włączony adblock (warto więc go wyłączyć). Na smartfonie wszystko przebiega bez problemu.

 

źródło: Twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x