shield-android-tv-still

 

Kto nie lubi konkursów? Jeden taki prosty trwa właśnie na Twitterze i kończy się czwartek o 23:59. Co trzeba zrobić, żeby wygrać konsolę Nvidii z Android TV?

 

Zadanie jest banalne. Trzeba zacząć śledzić profil Nvidia Polska na Twitterze – KLIK! – i napisać co najchętniej uruchomilibyście się na swoim nowym SHIELD Android TV w pierwszej kolejności (np. grę czy aplikację) z uzasadnieniem i dodanym do tweeta hashtagiem .

 

Sklep Google Play_20160724_172805

 

Jeżeli nie wiecie co takiego można uruchomić na tym sprzęcie, to koniecznie zajrzyjcie na naszą recenzję (KLIK!) gdzie dowiecie się więcej o samym urządzeniu i o jego możliwościach. A możliwości jest sporo, bo na SHIELD Android TV uruchomimy gry i aplikacje z Google Play, emulatory, gry PCtowe oraz można na nim strumieniować filmy, seriale czy muzykę.

 

SHIELD Hub_20160724_171614

 

Wygrywa najciekawsza odpowiedź, którą oczywiście musicie umieścić na Twitterze z hashtagiem takim jak podanym powyżej. Forma? Dowolna!

 

shield-android-tv-still-v2

 

Główną nagrodą w konkursie jest zestaw SHIELD Android TV o wartości 899 zł wraz z dodatkowym pilotem-kontrolerem SHIELD Remote o wartości 239 zł. Zapraszamy!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Dul

Lubię Androida, mobilne technologie, dobre gry i rower. Nie pochłaniam kawy, ponoć mało śpię.