Na_luzie_Header

Witamy w kolejnej części cyklu Na Luzie. W dzisiejszej dawce sieciowych ciekawostek o tematyce Google Android zaprezentujemy wam niesklasyfikowane jak dotąd treści dotyczące Zielonego Robota zamieszczane w sieci. Nie zapominajcie, że czekamy również na Wasze propozycje.


samsung-logo-igrzyska

Jak dobrze wiadomo koncern Samsung jest głównym sponsorem tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Ceremonia otwarcia w pewnej części została opracowana na smartfonach Galaxy S III oraz Note, a jak wyglądało to od strony zaplecza możecie przekonać się oglądając film znajdujący się niżej.

https://www.youtube.com/watch?v=s1lLoNtT6Vo


gs3londoncover

Pozostając przy tematyce Igrzysk Olimpijskich oraz Samsunga. Z okazji tegorocznych Igrzysk, Samsung zaprezentował limitowaną edycję flip cover dla flagowego Galaxy S III. Na pokrywie baterii znajdziemy motywy prezentujące kilka londyńskich zabytków takich jak Big Ben, London Eye, etc… Flip cover można nabyć w pobliżu obiektów olimpijskich oraz oraz w sieci sklepów Samsung PIN w Londynie.

EAB0A4EB9FADEC8B9CSE285A2_EB9FB0EB8D98EC98ACEBA6BCED94BD_EC8AA4ED8E98EC859CEC9790EB9494EC8598_ED948CEBA6BDECBBA4EBB284_2.1


sh-10d

Sharp Aquos SH-10D to ciekawostka z kraju kwitnącej wiśni, na pokładzie smartfonu znajdziemy: FCC; dwurdzeniowy procesor 1,5 GHz; 4,5 calowy ekran; aparat 12,1 Mpx oraz Androida 2.3 z autorską nakładką. Naszym zdaniem stylistyka nowych smartfonów Sharpa rozwija się w dobrym kierunku i z niecierpliwością czekamy na pojawienie się takich urządzeń w Polsce.


displaymedia.ashx_

Kolejną ciekawostką, tym razem z Brazylii jest „odświeżona” Motorola i867 sygnowana logiem Ferrari. Na taki pomysł wpadł koncern Motorola wraz z Brazylijską siecią Nextel. Specyfikacja urządzenia pozostawia wiele do życzenia, na pokładzie znajdziemy: 3,1 calowy ekran; GPS; Bluetooth 2.1; aparat 3Mpx oraz 200 MB wbudowanej pamięci z możliwością rozszerzenia kartą pamięci do 32GB. Co ciekawe Smartfon działa pod kontrolą Androida w wersji 2.1.

https://www.youtube.com/watch?v=eQIVaIyyKnM


iSung-Galaxy-5

W erze coraz to nowszych potyczek patentowych mamy dla Was ciekawy film pokazujący „Co by było, gdyby Samsung połączył siły z Apple”


nexus-7-vs-new-ipad2

Na koniec mamy dla Was ciekawe porównanie dwóch najsilniejszych konkurentów na rynku tabletów. Osądźcie sami.


Na_luzie_Header

To już wszystko na dziś. Już za tydzień kolejna porcja śmiesznych reklam, zwiastunów i filmików deweloperów. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami nie był zmarnowany. Za  tydzień również Wy możecie znaleźć swoja propozycję w zestawieniu. Wszystkich użytkowników zapraszamy na forum.android.com.pl. Czekamy na wasze propozycje i filmy własnej produkcji!

Zespół Android.com.pl życzy udanego tygodnia.

Do zobaczenia!

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Daniel Kozłowski

    "Stało się przeraźliwie oczywiste, że technologie wyprzedziły już nasze człowieczeństwo"Z portalem związany jestem od 2011 roku. Jestem technologicznym maniakiem. Interesuję się wszystkim, co związane jest ze smartfonami i nowinkami technicznymi.