Na_luzie_Header

Witamy w kolejnej części cyklu Na Luzie. W dzisiejszej dawce sieciowych ciekawostek o tematyce Google Android zaprezentujemy wam niesklasyfikowane jak dotąd treści dotyczące Zielonego Robota zamieszczane w sieci. Nie zapominajcie, że czekamy również na Wasze propozycje.


hdcs3

Samsung Galaxy S III już jakiś czas gości na naszym rynku jednak cena smartfonu dla większości z Was jest niestety nieosiągalna (zaporowa) Dobrze wiemy, że większość topowych modeli doczekuje się „chińskich” kopii. HDC Galaxy S III to wizualnie prawie doskonała kopia króla high-endu, wewnątrz smartfonu (jeżeli można w ogóle to urządzenie tak nazwać) znajdziemy procesor Cortex A 9 – MTK MT 6575 o częstotliwości 1 GHz; 4,7 calowy ekran; 512 MB RAM; aparat 5Mpx oraz Androida w wersji 2.3 stylizowanego na 4.0. Sugerowana cena to 210 dolarów a jak się prezentuje możecie zobaczyć na filmie poniżej.


Google_I-O_2009_Logo

Podczas konferencji Google I/O omawiano rozwój i przyszłość Androida w przerywnikach można było zobaczyć bardzo ciekawe 16 bitowe kreskówki. Enjoy!


crt_huaweilogo_E_20110225071324

Huawei to jeden z koncernów, którego nazwę nie jest tak łatwo wymówić jak się to nam wydawało. Huawei zgorszony częstą złą wymową nazwy stworzył specjalny film instruktażowy.

https://www.youtube.com/watch?v=KGAqvpYLiGw


ninja

Znaleziony w sieci dość nietypowy unboxing. Enjoy!


android-watching-movie

Na koniec mamy dla Was kilka ciekawych spotów.

 

https://www.youtube.com/watch?v=QFSOvw-zUfI

https://www.youtube.com/watch?v=ugLIkx1u5iY


Na_luzie_Header

To już wszystko na dziś. Już za tydzień kolejna porcja śmiesznych reklam, zwiastunów i filmików deweloperów. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami nie był zmarnowany. Za  tydzień również Wy możecie znaleźć swoja propozycję w zestawieniu. Wszystkich użytkowników zapraszamy na forum.android.com.pl. Czekamy na wasze propozycje i filmy własnej produkcji!

daniel.kozlowski[at]android.com.pl

Zespół Android.com.pl życzy udanego tygodnia.

Do zobaczenia!

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Daniel Kozłowski

    "Stało się przeraźliwie oczywiste, że technologie wyprzedziły już nasze człowieczeństwo"Z portalem związany jestem od 2011 roku. Jestem technologicznym maniakiem. Interesuję się wszystkim, co związane jest ze smartfonami i nowinkami technicznymi.