xperiap

Sony Xperia P jako pierwszy smartfon został wyposażony w technologię White Magic, która znacznie podnosi jasność ekranu. Podczas testów (recenzja już wkrótce) sprawdziłem, jak sprawuje się ona w praktyce. Poniżej znajdziecie porównanie z Xperią Arc S. Jasność wyświetlaczy obu smartfonów została ustawiona na maksimum. Różnica jest naprawdę duża – w rzeczywistości jeszcze większa niż na zdjęciach. Oprócz tego, z uwagi na stylowy design, wykonałem kilkanaście zdjęć smartfona w różnych okolicznościach przyrody i pozostawiam Wam je do oceny.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

xperiap-1

xperiap-2

xperiap-3

 

xperiap-4

xperiap-5

xperiap-6

xperiap-7

xperiap-8

xperiap-9

xperiap-10

xperiap-11

xperiap-12

xperiap-14

xperiap-13

xperiap-15

xperiap-16

 

Krzysztof Podlaszewski

Moje zainteresowania skupiają się głównie wokół gier wideo, komputerów i ogólnie nowych technologii. Interesuję się również fotografią. Moją pasją i ulubionym sportem jest snowboarding.