Na_luzie_Header

Witamy w kolejnej części cyklu Na Luzie. W dzisiejszej dawce sieciowych ciekawostek o tematyce Google Android zaprezentujemy wam niesklasyfikowane jak dotąd treści dotyczące Zielonego Robota zamieszczane w sieci. Nie zapominajcie, że czekamy również na Wasze propozycje.


shop-imgs-touch-detail

Delta415 to idealne jeansy dla fana mobilnych technologii. Na taki pomysł wpadła firma Wearcom umieszczając w spodniach kieszeń dedykowaną smartfonom. Urządzenie spoczywa pod materiałową klapką zamykaną na zamek błyskawiczny, pod którą znajduje się kieszeń wykonana z przeźroczystego tworzywa.

shop-imgs-sit-pos

Według producenta tworzywo to w żaden sposób nie utrudnia korzystania ze smartfonu. Minusem dla większości z Was może okazać się informacja, iż kieszeń dedykowana jest urządzeniom z ekranem do 3,5 cala oraz cena 160 dolarów. Klik


google-io-keynote-1-1-105

O Google Project Glass informowaliśmy Was jakiś czas temu. Tym razem mamy dla Was prezentację, projektu pokazaną pierwszego dnia Google I/O Developer Conference.

https://www.youtube.com/watch?v=umqoAqezwn8


nexus-q

O prezentacji Nexusa Q i o tym, co to cudo potrafi informowaliśmy Was rano na łamach naszego portalu. Większą wersję nowego urządzenia mogą podziwiać odwiedzający Google I/O.


jellly-bean-statue

Wraz z powstaniem nowej wersji Androida tuż przed wejściem do obiektu Google pojawią się nowa statua oznajmiająca nam nadejście owego. Jak powstała możecie zobaczyć na filmie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v= i_QAAP2AtPo


lego-build

Kto z Was nie lubił LEGO, gdy był dzieckiem? Dobrze pamiętam, gdy sam poświęcałem nawet kilka godzin tworząc misterne konstrukcje. Na wspaniały pomysł wpadło Google wraz z LEGO dając nam możliwość tworzenia z wirtualnych klocków tego, o czym tylko pomyślimy przy wykorzystaniu przeglądarki Chrome oraz silnika WebGL. Co ciekawe, nasze konstrukcje możemy budować wspólnie z innymi użytkownikami oraz zamieszczać je w sieci.

https://www.youtube.com/watch?v= hoKHD_lhbjM

https://www.youtube.com/watch?v= BQnRIRSvHJg


Na_luzie_Header

To już wszystko na dziś. Już za tydzień kolejna porcja śmiesznych reklam, zwiastunów i filmików deweloperów. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami nie był zmarnowany. Za  tydzień również Wy możecie znaleźć swoja propozycję w zestawieniu. Wszystkich użytkowników zapraszamy na forum.android.com.pl. Czekamy na wasze propozycje i filmy własnej produkcji!

daniel.kozlowski[at]android.com.pl

Zespół Android.com.pl życzy udanego tygodnia.

Do zobaczenia!

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Daniel Kozłowski

    "Stało się przeraźliwie oczywiste, że technologie wyprzedziły już nasze człowieczeństwo"Z portalem związany jestem od 2011 roku. Jestem technologicznym maniakiem. Interesuję się wszystkim, co związane jest ze smartfonami i nowinkami technicznymi.