Na_luzie_Header

Witamy w kolejnej części cyklu Na Luzie. W dzisiejszej dawce sieciowych ciekawostek o tematyce Google Android zaprezentujemy wam niesklasyfikowane jak dotąd treści dotyczące Zielonego Robota zamieszczane w sieci. Nie zapominajcie, że czekamy również na Wasze propozycje na daniel.kozlowski[at]android.com.pl


motorola-switchers

RAZR na dobre zagościł na światowych rynkach i u przez jakiś czas uważany był za najcieńszy smartfon świata. Dla tych, którzy dalej zastanawiają się nad zakupem urządzenia Motorola przygotowała serię filmów, w których użytkownicy opowiadają jak smartfon zmienił ich życie.

https://www.youtube.com/watch?v=9Dq0cy0ZRxA


samsung-galaxy-siii-xl-550x277

Po premierze Galaxy SIII na rynku asystentów głosowych zagościła nowa usługa SVoice, która zaczęła konkurować z Siri. W sieci pojawia się coraz więcej porównań dwóch aplikacji. Mamy dla Was dwa dość ciekawe filmy.

https://www.youtube.com/watch?v=5eLELOBuT-Q


Google-Maps

Od jakiegoś czasu na naszych ulicach możemy ujrzeć samochody sygnowane logiem Google z dziwną konstrukcją na dachu służącą do wykonywania zdjęć. Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć zdjęcia owego w dość nietypowej sytuacji.

original-8-550x309

original-9-550x309


347034-nyko-playpa

Nyko, producent urządzeń peryferyjnych we współpracy z NVIDIA zaprezentował linię kontrolerów gier przeznaczonych do użytku z tabletami z Androidem na pokładzie. Kontrolery Playpad i Playpad Pro zostały zoptymalizowane do użytku z urządzeniami Tegra. Dzięki aplikacji Playground, kontrolery będą zdatne do użytku od razu po wyjęciu z pudełka.

nyko_-_products_-_playpad

Playpad, mniejsze urządzenie będzie posiadał dwa analogowe suwaki oraz będzie dostarczany z etui i składaną podstawką do tabletu. Większy kontroler Playpad Pro posiada podwójne gałki analogowe, A D-pad oraz kilka dodatkowych przycisków. Cena urządzeń nie jest jeszcze znana.


cid_refined_final

Nie tak dawno temu zespół CyanogenMod ogłosił konkurs na nową maskotkę serii. Wynikiem jest nowe odświeżone spojrzenie na animację startową, którą możecie zobaczyć poniżej. Jak Wam się podoba?

https://www.youtube.com/watch?v=o05PQRO1UW4


samsung-galaxy-s-iii-vs-iphone-4s

Jak wytrzymały jest Samsung Galaxy SIII w porównaniu do Iphone 4S, możecie zobaczyć na filmie poniżej.

A teraz mała ciekawostka. Dzięki iFixit z Chipworks dowiedzieliśmy się, że kamera znajdująca się w Galaxy SIII jest dokładnie tą samą, którą znajdziemy w Iphone 4S.

gsiii-teardown


asus_transformer-prime

Po tym, jak łezka w oku zakręciła się na widok zniszczonych urządzeń ze stajni Apple i Samsunga mamy dla Was kolejny test.


Angry_Birds

Na koniec mamy dla Was kilka ciekawe filmy z udziałem „wnerwionych” ptaków.

https://www.youtube.com/watch?v=VWhvkBhBCm4


Na_luzie_Header

To już wszystko na dziś. Już za tydzień kolejna porcja śmiesznych reklam, zwiastunów i filmików deweloperów. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami nie był zmarnowany. Za  tydzień również Wy możecie znaleźć swoja propozycję w zestawieniu. Wszystkich użytkowników zapraszamy na forum.android.com.pl. Czekamy na wasze propozycje i filmy własnej produkcji!

daniel.kozlowski[at]android.com.pl

Zespół Android.com.pl życzy udanego tygodnia.

Do zobaczenia!

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Daniel Kozłowski

    "Stało się przeraźliwie oczywiste, że technologie wyprzedziły już nasze człowieczeństwo"Z portalem związany jestem od 2011 roku. Jestem technologicznym maniakiem. Interesuję się wszystkim, co związane jest ze smartfonami i nowinkami technicznymi.