Na_Luzie_Tymczasowy_Header

 Witamy w kolejnej części cyklu Na Luzie. W dzisiejszej dawce sieciowych ciekawostek o tematyce Google Android zaprezentujemy wam niesklasyfikowane jak dotąd treści dotyczące Zielonego Robota zamieszczane w sieci. Nie zapominajcie, że czekamy również na Wasze propozycje na daniel.kozlowski[at]android.com.pl


samsung-galaxy-note-vs-galaxy-s-490

Samsung Galaxy Note, nowe urządzenie zaprezentowane na tegorocznych targach IFA, mające zapełnić lukę między smartfonem a tabletem; wyróżnia się przede wszystkim ogromnym, 5.5-calowym ekranem z obsługą rysika. Jeden ze sposobów na wykorzystanie urządzenia możecie zobaczyć niżej.

https://www.youtube.com/watch?v= QMvMWyXldzk


tatoo

Pewien fan Androida, chcąc udowodnić swoją lojalność wobec systemu, pokusił się o szczegółowy tatuaż na łydce, przedstawiający zielonego robota na deskorolce. Czy mając odpowiednie środki i czas zrobilibyście to samo? Poniższy filmik przedstawia przygotowania do zabiegu.

{vimeo} 28160351{/vimeo}


iPhone-Android-Smartphone-OS-War-508x540

Wojna patentowa to „temat rzeka” i nigdy się nie skończy. Tym razem mamy dla Was ciekawą grafikę odnoszącą się do patentu Apple.

samsung-apple-lawsui8ts-600x512


787_dreamliner

Boeing ogłosił niedawno, że platforma multimedialna nowych maszyn z serii Dreamliner ma opierać się na systemie Android, kładąc na łopatki największego rywala, jakim jest iOS.

dreamliner.fotele

Zielony robocik zagości na urządzeniach przygotowanych przez Panasonic i Thales. Cała platforma multimedialna ma opierać się na serwerach oraz tabletach różnej wielkości, od 7 do 17 cali. Wielkość ekranów będzie uzależniona od klasy, w jakiej podróżować będą potencjalni pasażerowie. Urządzenia znajdą swoje miejsce w zagłówkach foteli, gdzie zlokalizowane będą również złącza USB do podłączenia naszego laptopa.


Sphero-image-540x328

Sphero – to poliwęglanowa kula-robot, sterowana za pomocą tabletu bądź smartfonu. Po raz pierwszy zabawka została zaprezentowana na targach CES. Jak twierdzi producent, do końca 2011 roku robo-kula ma być dostępna dla urządzeń z Androidem na pokładzie. Cena w przedsprzedaży wynosi 129.99 dolarów, a zamówienie możecie złożyć tutaj. Poniższy filmik przedstawia możliwości Sphero.

https://www.youtube.com/watch?v= gRzO_FRAGV4


Na_Luzie_Tymczasowy_Header

To już wszystko na dziś. Już za tydzień kolejna porcja śmiesznych reklam, zwiastunów i filmików deweloperów. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami nie był zmarnowany. Za tydzień również Wy możecie znaleźć swoja propozycję w zestawieniu. Wszystkich użytkowników zapraszamy na forum.android.com.pl. Czekamy na wasze propozycje i filmy własnej produkcji!

daniel.kozlowski[at]android.com.pl

Zespół Android.com.pl życzy udanego tygodnia.

Do zobaczenia!

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Daniel Kozłowski

    "Stało się przeraźliwie oczywiste, że technologie wyprzedziły już nasze człowieczeństwo"Z portalem związany jestem od 2011 roku. Jestem technologicznym maniakiem. Interesuję się wszystkim, co związane jest ze smartfonami i nowinkami technicznymi.