Na_Luzie_Tymczasowy_Header

 Witamy w kolejnej części cyklu Na Luzie. W dzisiejszej dawce sieciowych ciekawostek o tematyce Google Android zaprezentujemy wam niesklasyfikowane jak dotąd treści dotyczące Zielonego Robota zamieszczane w sieci. Nie zapominajcie, że czekamy również na Wasze propozycje na daniel.kozlowski[at]android.com.pl


steve-jobs-style-on-stage

16 sierpnia Lei Jun, prezes firmy Xiaomi Tech zaprezentował nowy androidowy smartfon z modyfikacją MIUI na pokładzie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby forma konferencji i zachowanie CEO Xiaomi nie były totalną kopią tych organizowanych przez CEO Apple. Filmik poniżej przedstawia konferencję.

steve-jobs-vs-lei-jun

https://www.youtube.com/watch?v=pNqH_Ciaso0


z8201700QAngry-Birds

W poprzednich wydaniach pojawiały się materiały dotyczące Angry Birds, prawdopodobnie najlepszej gry na nasze smartfony. Tym razem mamy dla was animację, a raczej film z ciekawą fabułą stworzony przez fana gry. Sprawdźcie sami!

https://www.youtube.com/watch?v=xo_s_DdUQJ8


Patents

Wojna patentowa na zawsze pozostanie w naszej świadomości; tym razem prezentujemy wam kolejny patent koncernu z Kaliforni oprawiony w tematyczną grafikę.

94639eef84a1908be518536a41afda4d


Samsung-Galaxy-S-II

Koreański koncern, przecząc jakimkolwiek zarzutom stawianym przez Apple, planuje zwiększyć sprzedaż Galaxy S II na rynku Amerykańskim, o czym może świadczyć odważny spot z elementami pikanterii przedstawiony poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=LWQ4HODOB6U


blackberry-torch-98509860-fan-reviews-bb7fannight---youtube

Na koniec mamy dla was ciekawostkę, BlackBerry w spocie prezentującym nową wersję 7OS pokazuje nam urządzenie z Androidem na pokładzie o czym może świadczyć widoczny na zdjęciu przycisk HOME.

Kopia_blackberry-torch-98509860-fan-reviews-bb7fannight---youtube


Na_Luzie_Tymczasowy_Header

To już wszystko na dziś. Już za tydzień kolejna porcja śmiesznych reklam, zwiastunów i filmików deweloperów. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami nie był zmarnowany. Za tydzień również Wy możecie znaleźć swoja propozycję w zestawieniu. Wszystkich użytkowników zapraszamy na forum.android.com.pl. Czekamy na wasze propozycje i filmy własnej produkcji!

daniel.kozlowski[at]android.com.pl

Zespół Android.com.pl życzy udanego tygodnia.

Do zobaczenia!

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Daniel Kozłowski

    "Stało się przeraźliwie oczywiste, że technologie wyprzedziły już nasze człowieczeństwo"Z portalem związany jestem od 2011 roku. Jestem technologicznym maniakiem. Interesuję się wszystkim, co związane jest ze smartfonami i nowinkami technicznymi.